Kapitan Nauka przedstawia – Bazgraki

Nowa seria dla dzieci w wieku 4-6 lat – Bazgraki. Książeczki aktywizujące do ćwiczenia grafomotoryki dla dzieci od 3. roku życia. Książeczka ze zmywalnymi kartami i flamastrem gratis, ilustracje: Pola Augustynowicz.

Kto tu wygląda zza krzaka? Kto kąpie się w rzece? To futrzasta ekipa Bazgraków w odwiedzinach u swoich zwierzęcych przyjaciół! Pomóż hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, narysuj biedronce brakujące kropki, połącz zagubione żółwie w pary i wskaż Bazgrakom wyjście z labiryntu.

Różnorodne ćwiczenia graficzne zawarte w książeczce ćwiczą orientację w przestrzeni, pamięć wzrokową i koordynację, przygotowują do nauki pisania i trenują spostrzegawczość.

Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

W serii:

Bazgraki wśród zwierząt
Bazgraki w przedszkolu
Bazgraki w podróży
Bazgraki w kosmosie

Bazgraki_w_kosmosie_3D

Bazgraki w kosmosie (3-6 lat)

 Książeczka z rozwijającymi zadaniami dla przedszkolaków

Co tak błyska na niebie? Dokąd leci rakieta? To odważne Bazgraki wyruszają na podbój kosmosu!

Bazgraki w kosmosie to wyjątkowa książeczka dla dzieci w wieku 3-6 lat. Pomóż sympatycznym Bazgrakom uniknąć zdarzenia z meteorytem, zaprojektuj pojazd kosmiczny i rozszyfruj tajemnicze wiadomości.

Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki trenują koncentrację i spostrzegawczość, ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni, a także przygotowują do nauki pisania.

Pogodne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci w niezwykłą wyprawę w kosmos. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

bazgraki_w podrozy_3D

Bazgraki w podróży (3-6 lat)

Inspirujące łamigłówki graficzne przygotowujące do nauki pisania

Co to za wesoła grupa macha z pokładu statku? Kolorowe Bazgraki wyruszyły w podróż dookoła świata!

Bazgraki w podróży to wspaniała książeczka dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, trenują pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni, a także przygotowują do nauki pisania.

Pogodne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci w niezwykłą podróż. Przedszkolaki poznają różne środki transportu, znajdą wyjście z labiryntu i zbudują bałwana w krainie lodu.

Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

bazgraki_PRZEDSZKOLE_3D

Bazgraki w przedszkolu (3-6 lat)

Książeczka z graficznymi łamigłówkami dla dzieci

Czyja głowa wygląda zza wagonika? Kto zbudował zamek z klocków? Sympatyczne Bazgraki odwiedziły przedszkolaków, by pokazać im swoje ulubione zabawy!

Bazgraki w przedszkolu to doskonała propozycja rozwijającej zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat. Podczas rozwiązywania inspirujących zadań przedszkolaki pomogą puchatym stworkom odszukać takie same klocki, rozwiążą sekretny szyfr i znajdą drogę do przedszkola.

Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.

Piękne ilustracje Poli Augustynowicz oswoją maluchy z nowy miejscem albo przypomną znane otoczenie tym, którzy już chodzą do przedszkola. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

bazgraki_zwierzaki_3D

Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat)

Inspirująca książeczka z rozwijającymi zadaniami do wielokrotnego rozwiązywania

Kto tu wygląda zza krzaka? Kto kąpie się w rzece? To futrzasta ekipa Bazgraków w odwiedzinach u swoich zwierzęcych przyjaciół!

Bazgraki wśród zwierząt to niezwykła książeczka dla przedszkolaków już od 3. roku życia! Różnorodne, pięknie ilustrowane zadania zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki, a dzięki zmywalnym kartom zabawa będzie mogła trwać bez końca!

Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, trenują grafomotorykę, orientację w przestrzeni i pamięć wzrokową, a także przygotowują do nauki pisania.

Sympatyczne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci do fascynującej krainy zwierząt, gdzie mali odkrywcy poznają różne gatunki i ich środowisko życia, pomogą hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, połączą żółwie w pary i narysują biedronce brakujące kropki.

Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster pozwala zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

Cena zestawów: 19,99 zł

Marka: Kapitan Nauka

Edgard, Warszawa 2018

Format: 210×210 mm

Więcej informacji na www.KapitanNauka.pl

Kapitan Nauka jest również na facebooku:  www.facebook.com/KapitanNauka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 20 =