Każdy TATA to superbohater – Lulitulisie

Każdy TATA to superbohater. Eksperci z portalu edukacyjnego „Lulitulisie” przygotowali dla pedagogów i rodziców przedszkolaków nowe, darmowe materiały dydaktyczne.

Lulitulisie to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Powstał on dla rodziców poszukujących pomysłów na mądrą zabawę dla swoich maluszków. Naszą misją jest kreatywne i nowoczesne podejście do nauczania.

Już niedługo będą dostępne książeczki edukacyjne z przygodami Lulitulisiów, a w Warszawie na Scenie Relax dzieci będą mogły przeżyć niesamowitą przygodę, uczestnicząc w multimedialnym spektaklu, który łączy w sobie misję edukacyjną i rozrywkę na światowym poziomie. Naszą ambasadorką jest znana mama Anita Sokołowska.

Tytułowe LULITULISIE  to 4 animowane superbohaterki Misia, Bela, Konfa, Cela, występujące w zabawnych filmach video dostępnych na stronie www.lulitulisie.pl. Każda z nich posiada inne supermoce. Przewodniczką po magicznym świecie Lulitulisiów jest wróżka Lulisia, która czyta autorskie opowiadania i rymowanki, a także pokazuje ćwiczenia i zabawy edukacyjne.

Dzieci z Lulisią i Lulitulisiami uczą się jak szaleć, kiedy smog za oknem, jak zrobić dzieło sztuki, jak ekstra jest czytanie, jak pyszne jest zdrowe jedzenie i jak dbać o naszą planetę.

Projekt jest w pełni autorski i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, aby spełnić oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców.

Przedszkola już pokochały Lulitulisie:
http://www.pm4.krasnik.pl/?page_id=8291
https://przedszkole11.kedzierzyn-kozle.edu.pl/news/view/83
http://pm4-gorzow.pl/?p=26451

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *