„Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” – czyli jak uśmiechnąć się… do siebie Nowa seria Michała Zawadki, skierowana do dzieci i dorosłych – już w sprzedaży!

Prawdziwy szczery uśmiech i radość ma swój początek nie tylko w niesamowitych i fantastycznych zdarzeniach świata zewnętrznego. Zaczyna się tak naprawdę wewnątrz nas i trwa niezależnie od tego co dzieje się dookoła. Czy lubisz samego siebie? Potrafisz zaakceptować swoje wady i cieszysz się zaletami? A może umiesz pogodzić się z porażkami, które spotykają cię w życiu? Do tego czy wierzysz we własne siły i możliwości, nawet gdy wszyscy twierdzą, że się nie uda? Jeżeli jeszcze nie, a może już prawie… Te książki są dla Ciebie!

Bądź szczęśliwy bo jesteś! Jesteś niezwykły – taki jaki jesteś! Świadomy siebie, pełen pasji, nawet tych jeszcze nieodkrytych. Ta seria to zaproszenie do pięknej podróży – w głąb siebie, do poczucia własnej wartości … DO UŚMIECHU.

Po sukcesie bestsellerowej serii „Chcę być kimś!”, autor Michał Zawadka powraca z kolejną…

Skierowana do dzieci i młodzieży, uśmiechnięta i pozytywna, chociaż poruszająca poważne tematy – taka jest „Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” .

Świat, który nas otacza cechuje duża zmienność, często bywa on trudny i nieprzyjazny. Opierając się tylko i wyłącznie na tym jakie przesłanki, wskazówki i opinie dostajemy z zewnątrz – stajemy się zagubieni i niepewni swojej drogi. Prawdziwa opoka i stałość jest schowana wewnątrz nas, trzeba ją tylko odkryć. To niezachwiana pewność, że niezależnie od tego jakie trudności napotykamy to podążamy we właściwym kierunku. Dzięki niej możemy być nieidealnie idealni, w pełni akceptujący siebie, dający sobie (i innym) przyzwolenie na popełnianie błędów i nade wszystko niebojący się być sobą.

Zadaniem pierwszej części „Uśmiechologii” pt. „Ja ze sobą” jest przeprowadzenie czytelników przez meandry poczucia własnej wartości. Dzięki niej każdy odbiorca może nauczyć się akceptacji siebie niezależnie od okoliczności i znaleźć wsparcie w chwilach słabości, porażek i wszechobecnego hejtu. Dedykowana młodym ludziom, będzie również ważną lekcją poglądową dla ich dorosłych opiekunów.

To pozycja dla osób, które chcą czuć się ze sobą szczęśliwe, podnieść samoocenę i zbudować poczucie własnej wartości, chcą określić swoje supermoce i zmienić złe przekonania o sobie. A także dla tych wszystkich, których plany i marzenia blokują przekonania i złe myśli na własny temat oraz mają problem z określeniem swoich silnych stron.

„Uśmiechologia” jest połączeniem książki i zeszytu ćwiczeń. Pobudza wyobraźnię, „zmusza” do przemyśleń i zachęca do intensywnej pracy nad umocnieniem własnego wnętrza, indywidualności i wiary w siebie. Stworzona, by pomagać i wspierać w rozwoju kolejne pokolenia.

Aby prawidłowo się rozwijać dzieci potrzebują wsparcia i zrozumienia swoich opiekunów, dlatego też…

Młodzieżowej „Uśmiechologii” towarzyszy specjalna edycja dla dorosłych, czyli „Wartościownik dla rodziców”.

„Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” część 1, to książka dedykowana dorosłym odbiorcom i mająca na celu poszerzenie ich dotychczasowych umiejętności i wiedzy wychowawczej. Wszystko po to by sukcesywnie mogli wspierać swoich potomków (a także uczniów) w rozwoju, jak również zbliżyć się w relacji z dziećmi i sami się rozwijać. Będąc towarzyszem młodego człowieka, w drodze do poznania siebie, dowiedzą się jak mogą wzmocnić nawyki i pozytywne myślenie u dzieci, wspierać ich potencjał oraz jak zmienić znajome wszystkim, karcące ocenianie na inspirujące docenianie.

Część 1 „Wartościownika” ukierunkowana jest na poczucie własnej wartości i stanowi praktyczne uzupełnienie pierwszej części „Uśmiechologii – pozytywnej strony myślenia”. W „Wartościowniku” autor porusza ważne kwestie związane z poczuciem własnej wartości u młodych, obejmujące m.in.: jej budowanie i posiadanie, a także przeciwległy – jej brak, przestrzenie życiowe na które wpływa, jak również przykłady zachowań i komunikacji rodzic – dziecko, które mogą ją wspierać lub niszczyć.

Od autora:

Nie powiem Ci, że to się zmieni od razu, w przysłowiowym mgnieniu oka. Jestem przeciwnikiem teorii, że każdy może wszystko ot tak, bo chce. Nie powiem Ci, że zawsze możesz wygrać i że każde zadanie przyniesie natychmiastową siłę.

Jednak zapewniam Cię, że pracując z tą książką, ze swoim dzieckiem, ze sobą, uczciwie przerabiając ćwiczenie po ćwiczeniu przeprowadzę Cię przez proces poznania siebie i zbudowania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Do sukcesu będę potrzebował tylko dwóch rzeczy:

TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA I TWOJEGO ZAUFANIA… DO SIEBIE.

„Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” cz. 1 Ja ze sobą 44,90 zł

„Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców” cz. 1 44,90 zł

Autor: Michał Zawadka

Projekt graficzny: Katarzyna Buk

Wydawnictwo: Mind&Dream

Książki dostępne na www.michalzawadka.pl

W serii ukażą się:

część 1 Ja ze sobą – budowanie poczucia własnej wartości

część 2 Ja z emocjami – zrozumienie i opanowanie świadomego odczuwania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =