Warsztaty dla starszaków – uczymy się plecaka i katalog z chustami

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać plecaka, a jeśli czas pozwoli to drugiego wiązania adekwatnego do wieku dziecka (1-2  WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska. Na miejscu dostępne są chusty warsztatowe do zajęć praktycznych.

WARSZTATY CHUSTOWE DLA DZIECI STARSZYCH (powyżej 6 miesiąca życia), 8 listopada 2018 r. (czwartek) w godz. 12.00 – 14.00 .

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin). Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej. W tej przychodni odbywają się także zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.

Zapisy do 7 listopada (środa) 2018. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail:   lub  www.swiatchusty.pl

Udział w zajęciach jest odpłatny.

Osoba z dzieckiem lub bez – 50 zł, para z dzieckiem lub bez – 70 zł.

Jednocześnie osoby uczestniczące w moich zajęciach mają 7 %-10 % zniżki na wybrane polskie marki chust do noszenia dzieci.

Jednocześnie informuję, że warsztaty odbędą się, jeśli udział potwierdzi 5 osób dorosłych z dziećmi lub rodziców oczekujących lub 4 pary z dziećmi lub bez dzieci.

Dodatkowo mogę podesłać katalog on-line z chustami, które możemy tylko zakupić u doradcy chustowego. Jest to linia Nova polskiej firmy Lenny Lamb. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + one =