Akademia Duckie Deck ponownie rusza w trasę po Polsce. Po raz pierwszy odwiedzi Katowice

 
Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą. Akademia Duckie Deck, którą dotychczas odwiedziło ponad 165 tysięcy dzieci i rodziców, ponownie rusza w Polskę. W najbliższych miesiącach można ją będzie odwiedzić w Katowicach (20-21 stycznia), Poznaniu (3-4 lutego), Wrocławiu (17-18 lutego), Krakowie (3-4 marca) i Warszawie (24-25 marca).
 
Już 20 i 21 stycznia w Katowicach przygotowaliśmy:
 
  • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
  • 6 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin
  • Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych.
 
Program Akademii Duckie Deck obejmuje:
 
– oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com
 
– strefę otwartą – wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.
 
– strefę malucha – pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.
 
Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 20-21 stycznia między 11:00 a 17:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck po raz pierwszy w historii zawita na Śląsk.
 
Partner wydarzenia:
 
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych biznesowym wydarzeniom w Polsce. Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. To miejsce łączące funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Obiekt przeznaczony jest dla 15 tys. gości i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju.
 
Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu w Katowicach.
 
Oficjalne hashtagi: #AkademiaDuckieDeck #DuckieDeck #Quack