TARNÓW – Akcja „ZAMIEŃMY SIĘ!” Stowarzyszenia „Kropla Słońca”

21 września 2013 w godz. 11:00-15:00 zapraszamy do Negri Fitness Klub na 2. Akcję ZAMIEŃMY SIĘ!

Ideą tego przedsięwzięcia, poprzedzonego powakacyjnymi porządkami jest wymiana różnego rodzaju rzeczy, które nam są już niepotrzebne, ale innym mogą się jeszcze przydać i być źródłem wielu radości i niezapomnianych chwil. W dobie konsumpcji, drogich zabawek, gier i ubrań, pokażmy naszym dzieciom i sobie, że można się tak samo cieszyć z zabawki, ubrania czy biżuterii, nieważne czy używanej, czy nowej.

• Robimy powakacyjne a przedjesienne porządki w zabawkach naszych pociech (to dobra okazja na mała lekcję wychowawczą o dzieleniu się, ale także, że można mieć nową zabawkę za darmo i bez kupowania w sklepie), w ubraniach dziecinnych, damskich, męskich, biżuterii
• Przychodzimy do Negri, by wymienić się z innymi – bo coś, co nam się znudziło, dla kogoś będzie fantastycznym nowym ciuchem i odwrotnie – my też wyjdziemy z czymś „nowym”
• Będzie można poczuć się jak „arabskim targowisku”, pośmiać, pożartować, „pokłócić o cenę” przy okazji wymiany ( uwaga! nie sprzedajemy! szukamy „kupca”, który dokona z nami wymiany, np. jedna długa sukienka za dwie bluzki , etc. ), poznać nowych ludzi

Jest to akcja, która robi furorę „w wielkich miastach” – jednocześnie stając się dla uczestników pretekstem, by wyjść z domu, poznać nowych ludzi, zintegrować się ze społecznością. Dlaczegóż więc nie spróbować jej przenieść na nasz tarnowski grunt?

Dodatkowe atrakcje:

• KĄCIK DOULI  (w którym to zainteresowani uzyskają informację na temat douli, jej roli w przygotowaniach do porodu, podczas porodu oraz opieki w okresie połogu, będzie quiz oraz… masaż) – spotkanie z Katarzyną Nosal
• KĄCIK LOGOPEDY (tutaj będzie można skonsultować się ze specjalistą, Sabiną Rosołowską-Patułą)
• Warsztaty SALSY w godz. 14:00-15:00 prowadzone przez Sylwię Kopacz, w trakcie których zaznajomisz się z podstawami tego energetycznego tańca

Akcja ma charakter bezpłatny, a osoby, które chciałyby przynieść ubrania, zabawki (nie przyjmujemy pluszaków), biżuterię proszone są o przyniesienie ich 21 września na g.11.00. Każdy rozkłada swoje „stoisko”, dokonuje wymian z innymi, to świetna okazja, by porozmawiać, poznać nowych ludzi!

Stowarzyszenie „Kropla Słońca” nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane na kiermaszu rzeczy.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji prosimy o kontakt: lub telefonicznie 662-547-556 – Sabina Rosołowska-Patuła, Koordynator akcji. Oczywiście, na wymianę można też przyjść po prostu spontanicznie bez wcześniejszych zapisów.

Impreza została objęta:

• patronatem honorowym przez Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Tarnowie
• patronatem medialnym przez ogólnopolski portal dla rodziców Egodziecka.pl oraz tarnowski portal Mama w Tarnowie

Naszymi partnerami są Negri Fitness Klub, Koło Naukowe „Paidagogos” oraz Doula Tarnów, czyli Kasia Nosal

Więcej informacji na stronie www.kropla-slonca.pl lub pod numerem 662 547 556 ( Sabina Rosołowska-Patuła – koordynator akcji).