Bezpieczny Internet w domu i szkole – cykl konferencji


Celem 16 wojewódzkich konferencji jest podniesienie wiedzy i świadomości rodziców za bezpieczeństwo ich dzieci w Internecie, przedstawienie aktualnych zagrożeń występujących w sieci oraz zapoznanie z najlepszymi praktykami w zakresie kreatywnego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu przez najmłodszych internautów.
 
Jeżeli Twoje dziecko spędza za dużo czasu w Internecie, nie możesz go odciągnąć od gier komputerowych i tabletu, to przyjdź na konferencję i dowiedz się, jak możesz temu przeciwdziałać.
 
Dla uczestników konferencji przewidziane są materiały dotyczące bezpiecznego Internetu, a także interaktywny, edukacyjny multibook zawierający gry fabularne dla dzieci w wieku 7 – 9 lat. 

Konferencje odbędą się w głównych miastach 16 województw w dniach 14.09.2015 – 22.10.2015. Terminy, miejsca i program konferencji, a także formularz rejestracyjny są dostępne na stronie projektu: www.bezpiecznyinternet.edu.pl.
 
Konferencje zostały objęte patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Ośrodka Rozwoju Edukacji.
 
Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.
 
Rejestracja na konferencje: