BIELSKO-BIAŁA – Warsztaty artystyczne dla dzieci – Morska przygoda / Lis i przyjaciele


Za pomocą rozmaitych technik i zróżnicowanych materiałów mali uczestnicy warsztatów stworzą wyjątkowe rzeczy. 21 lipca 2014 roku wraz z lisem i jego przyjaciółmi zapoznają się z mieszkańcami świata zwierząt. 22 lipca natomiast dzieci wezmą udział w morskiej przygodzie!
 
LIS I PRZYJACIELE

21. lipca 2014 / godz. 15.00 – 17.00

Warsztat dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena: 45 zł.

Sympatyczny rudzielec, a także egzotyczne ptaki, barwne motyle, domowe kocury, syczące węże i cała zwierzęca menażeria będą bohaterami tych warsztatów. Świat zwierząt jest bardzo wdzięcznym tematem – jedne stworzenia budzą nasz zachwyt, inne wywołują lęk (klasyczny przykład: pająki i węże). Chyba każdy z nas ma w królestwie zwierząt swoich faworytów!

Uczestnicy najpierw stworzą od podstaw swoje własne księgi ulubionych zwierząt z ilustracjami i opisami, posiłkując się m.in. technikami scrapbookingu i kolażu. Potem każdy z nich wykona wybrane przez siebie zwierzaki za pomocą całego wachlarza materiałów – koralików, piór, kryształów i naklejek, ozdobnych papierów… Przy okazji dzieci poznają wiele ciekawostek na temat zwierząt.

Warsztat poprowadzą animatorzy Parku Edukacyjnego ,,Interakcje”.

MORSKA PRZYGODA

22. lipca 2014 / godz. 15.00 – 17.00

Warsztat dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena: 45 zł.

Wyrusz z nami w niezapomnianą wakacyjną podróż! Wsiądź na łódź, poznaj morskie stwory i zdobądź ukryty na wyspie skarb. Dopłyń do egzotycznych krain, staw czoła piratom, odwiedź nadmorskie miasta i morskie latarnie. A przy tym baw się wyśmienicie!
W czasie warsztatu dzieci stworzą własne przestrzenne mapy, na które naniosą trasy do ukrytego skarbu, przeszkody oraz inne obiekty. Zaprojektują też i wykonają flotę łódek, okrętów, stateczków, które – jak wiadomo – są niezbędne, by dotrzeć do tajemniczej wyspy. Później uczestnicy wykreują stworzenia, które można spotkać w morskich odmętach i na plaży. Oraz te, których spotkać nie można, bo… zostaną wymyślone przez kreatywne dzieciaki!

Warsztat poprowadzą animatorzy Parku Edukacyjnego ,,Interakcje”.

ZAPISY

Koszt udziału w pojedynczym warsztacie to 45 zł. Koszt udziału w całości – 80 zł. W cenę wliczone są wszystkie materiały, a także poczęstunek. Ze względu na limit miejsc (maks. 15 osób) obowiązują zgłoszenia na adres: i wpłata do dnia 17 lipca 2014 roku.

Dane do przelewu:
Fun­dacja Roz­woju i Edukacji MIK­STURA
ul. Polna 186, Bielsko-​Biała 43 – 305
Idea Bank: 13 1950 0001 2006 0463 3853 0002