BYDGOSZCZ – Listopadowe spotkanie z Kulturką w Pałacu Ostromecko

Z informacji organizatorów:

Naszym specjalnym gościem jest Tadeusz Dobek – Dziadek naszego przedszkolaka. Na koncercie gordonowskim wszyscy śpiewamy i staramy się uruchomić nasze ciało do pracy z rytmem. Trochę wojskowej musztry nam nie zaszkodzi.

Koncert poprowadzi Zespół Fundacji Kreatywnej Edukacji. Celem  koncertów jest propagowanie Teorii uczenia się muzyki autorstwa E.E. Gordona, która pozwala profesjonalnie i efektywnie kierować edukacją muzyczną małego dziecka, by mogło twórczo posługiwać się językiem muzyki. Chcemy wychować przyszłych obywateli, aby potrafili korzystać z regionalnego, polskiego i międzynarodowego dorobku kulturowego. Koncerty są śpiewane, ale również instrumentalizowane, co z pewnością uwrażliwia (mamy tu spore doświadczenie) dzieci na piękno dobrej muzyki każdego rodzaju.

Projekt Rodzinne spotkania z Kulturką ma szansę stać się alternatywą dla  spędzania wolnego czasu w sposób twórczy i aktywny. Specjalnie opracowana formuła koncertów i działań plastycznych oraz teatralnych aktywizuje zarówno rodziców jak i dzieci. Oferta wypełnia niszę  propozycji „imprez rodzinnych” przyczyniających się do zacieśniania więzi rodzinnych i integracji międzypokoleniowej. Spotkania umożliwiają dzieciom od najmłodszych lat uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych.

Termin: 25.11
Godz. 10.30
Miejsce: Pałac Ostromecko
Kontakt:
602466347 oraz
Koszt: 15 zł dorosły, 10 zł dziecko