BYDGOSZCZ – Warsztaty – Spokojnie! To tylko histeria… Czyli jak rozbroić małego złośnika

Z informacji organizatora:

Jeśli Twoje dziecko :

-na każdym kroku mówi „nie!”?

-nie reaguje na to co do niego mówisz?

-wpada w trudne do uspokojenia histerie?

– złości się gdy coś idzie nie po jego myśli?

– jest nieposłuszne, krnąbrne i przekorne?

– ma 2 lub 3 latka i właśnie przechodzi bunt?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszamy na spotkanie z psychologiem dziecięcym, w gronie innych rodziców, którzy podobnie jak Ty szukają odpowiedzi na powyższe pytania.

Warsztaty poprowadzi psycholog dziecięcy Daria Jaworska – psycholog, terapeuta, absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i studiów podyplomowych w zakresie Komunikacji Społecznej. Od kilku lat pracuje z maluszkami oraz ich rodzicami, zajmuje się wczesną interwencją oraz wspomaganiem rozwoju małego dziecka, prowadzi indywidualne konsultacje oraz warsztaty dla rodziców.

Dodatkowo Ewelina Bejgrowicz, u której będziemy gościć zrobi mały pokaz jogi, a także zademonstruje ćwiczenia dla mam z dziećmi, które pomogą uspokoić maluszka. Ewelina Bejgrowicz – certyfikowana instruktorka Ashtanga Vinyasa Yogi i Pilates. Od 8 lat uczy jogi i pilates – w Bydgoszczy a także w Łodzi. W 2011 roku założyła pierwszą profesjonalną szkołę jogi w Bydgoszczy. Joga jest jej pasją, miłością i nadal tajemnicą. Pragnie przekazywać ludziom wiedzę i zarażać ich jogą! Jej szkoła – Strefa Jogi – to nie tylko miejsce ćwiczyć, ale także twórczych i oryginalnych warsztatów i eventów. W Strefie Jogi nie zabraknie zapachu kadzideł, kawy, a przede wszystkim wyjątkowych ludzi. www.strefajogi.com

Termin: 17.03.2012
Godz.:
10.30
Miejsce: Strefa Jogi ul. Gimnazjalna 6 w Bydgoszczy
Kontakt : Justyna Szulczewska nr tel. 506-894-706 oraz
Koszt : 30 zł od osoby