CAŁA POLSKA – E-seminarium „Na czym polega wspomaganie rozwoju dziecka i jak się do tego zabrać”

Podczas warsztatu dowiesz się:

– Jak przebiega rozwój mózgu małego dziecka?

– Jak rozwijają się poszczególne zmysły?

– Co możemy zrobić, by nasze dziecko miało od urodzenia możliwość wykorzystania swego potencjału?

– Jakie warunki można stworzyć maluchowi, by świetnie się rozwijał?

– Co jest zagrożeniem dla rozwoju małego dziecka i czego warto się wystrzegać?

Przede wszystkim dowiesz się, dlaczego warto stymulować rozwój małego dziecka i dlaczego takie działanie ma nie tyle przyspieszyć rozwój dziecka (czego zrobić się nie da), ile sprawić, by rozwijało się w pełni i harmonijnie.

Warsztaty prowadzi Natalia Minge – psycholog, autorka książki „Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?”. Prowadzi też Poradnię Psychologiczną Hipokampus w Poznaniu (www.hipokampus.pl), a przede wszystkim jest mamą 5 letniego Jurka, 3 letniego Igora oraz rocznej Idy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://mediamamapl.wordpress.com/2012/03/06/webinarium-%E2%80%9Ena-czym-polega-wspomaganie-rozwoju-dziecka-i-jak-sie-do-tego-zabrac/

Uczestnicy otrzymają również po spotkaniu dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

Wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestniczki spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób: można uczestniczyć w nim razem z mężem, partnerem czy koleżanką.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z mam jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Termin: 14 marca 2012
Godz.: 21:00 – 23:00
Koszt: 20 zł – Zapisy na webinarium odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.
http://mediamama.100sklepow.pl/webinarium-%E2%80%9Ena-czym-polega-wspomaganie-rozwoju-dziecka-i-jak-sie-do-tego-zabrac%E2%80%9D-14-marca-godz.-21.00/ Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie. Gwarancja: jeśli z powodów technicznych nie uda ci się zalogować się na webinarium i wyślesz maila na adres [email protected] do godz. 20.20 (w dniu warsztatu) informując nas o tym, zwrócimy ci pieniądze na podane przez ciebie konto. Maile wysłane po tej godzinie nie upoważniają do skorzystania z gwarancji.