CAŁA POLSKA – Internetowe rozmowy o nowoczesnym macierzyństwie

Z informacji organizatorów:

Akademia Mother Power to internetowe spotkania fachowców z matkami i o matkach. Wraz z profesjonalistami chcemy poszukać odpowiedzi na istotne pytania dotyczące zdrowia, rozwoju i wychowania naszych dzieci.

Bardzo ważne, zwłaszcza dla osób mieszkających w różnych częściach Polski i świata, jest to, że ze spotkań przeprowadzimy BEZPŁATNĄ INTERNETOWĄ TRANSMISJĘ NA ŻYWO. Dzięki internetowemu połączeniu postaramy się pokonać wszystkie „przeciwności”: dużą odległość, brak czasu, zmęczenie i wszystko to, co może stanąć na przeszkodzie, by mieć chwilę dla Siebie… 😉

1. „Jak rozpoznawać trudności rozwojowe u dziecka i jak nie dać sobie ich wmówić”.

Już sam początek tematu spotkania zawiera w sobie kwintesencję tego, z jakim nastawieniem mama i tata wchodzą w rodzicielstwo: są wyczuleni na szukanie nieprawidłowości. Spotkanie z rodzicami poprowadzą fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski i Joanna Szulc z magazynu „Dziecko”.

2. „Słodycze: nagroda czy tylko deser?”

Słodycze, bez względu na to, co uważamy i tak będą obecne w życiu naszych dzieci. W czasie spotkania porozmawiamy o samych słodyczach i o tym, czy słodycze należy stosować jako nagrodę, czy może jednak tylko jako deser. Spotkanie z rodzicami poprowadzą dietetyczka Katarzyna Faliszewska i Anna Wojno (.misiontek.pl)

Termin: 15.03
Godz. 17.30
Miejsce: stacjonarnie Warszawa, ul.Bracka 25 lub przez internet na www.mother-power.pl
Koszt: relacja i spotkanie są bezpłatne