CAŁA POLSKA – Konkurs – Weekend z tatą

Kampania informacyjna „Etat Tata. Lubię to!”, która promuje postawy ojców zaangażowanych, aktywnie uczestniczących w życiu swojego dziecka. Jednym z efektów kampanii będzie album fotograficzny, których bohaterami będą ojciec i dziecko. W konkursie „Weekend z Tatą” jury wybierze 20 ojców i dzieci, których Organizatorzy zaproszą na weekendową sesję zdjęciową w Hotelu Faltom w Rumi.

Jak zgłosić się do konkursu?

Pobierz formularz zgłoszeniowy ze strony www.etattata.pl , wypełnij go, napisz jaka jest Twoja ulubiona zabawa z dzieckiem i wyślij wraz z trzema zdjęciami, na których jesteś razem z dzieckiem.

Wyślij fotografie, które pokażą jak bardzo jesteś otwarty i kreatywny. Zaskocz nas pomysłem i poczuciem humoru. Do tych zdjęć nie trzeba wciągać brzucha, poprawiać krawata i czesać włosów. Sesja, która jest nagrodą będzie szalona, więc pokaż nam jak bardzo jesteś otwarty na zwariowane pomysły.

Na zgłoszenia czekamy do 8 marca 2013 r. Wyniki ogłosimy po 13 marca br.

Więcej informacji na stronie www.etattata.pl.

Kampania społeczna „Etat Tata. Lubię to!” jest częścią projektu „Tata jak Mama – ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.