CHORZÓW – Akademia Cierpliwego Rodzica – styczeń

Z informacji organizatorów:

Przyjrzymy się własnym stylom wychowawczym, preferowanym metodom rozwiązywania domowych konfliktów oraz poznamy szybkie sposoby na zachęcenie dzieci do odrabiania zadań domowych.

Na najbliższych warsztatach, pod hasłem Zabawy na dobry klimat w domu, poruszymy temat, zainicjowany przez uczestników poprzednich spotkań. Będziemy mówić o tym, jak przeżyć emocje złości, gniewu i smutku. Zajęcia będą miały w dużej mierze charakter warsztatowy. Przećwiczymy zabawy, schematy rozmów i zachowań, które będą pomocne podczas różnych sytuacji, z którymi dzieci często nie umieją sobie poradzić. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla rodziców młodszych dzieci, które nie umieją jeszcze dobrze komunikować swoich emocji, jak i starszych, bo temat emocji jest ponadczasowy.

Jeśli istnieje potrzeba, aby w czasie warsztatów zająć się dzieckiem, można je z sobą przyprowadzić – będzie miało zapewnioną opiekę. Prosimy jednak wcześniej poinformować nas o takiej potrzebie mailem () wraz z informacją o wieku dziecka.

Termin: 19.01.2013
Godz. 14.00
Miejsce: Chorzów, Bogedaina 22a
Kontakt: www.kombinatory.pl