ELBLĄG – Weekend bliskości

Z informacji organizatorów

Chcemy pomóc rodzicom odkryć, czego naprawdę potrzebują małe dzieci – podkreśla organizatorka wydarzenia, Beata Wachniewska-Mazurek ze Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych – Naszym priorytetem jest wspieranie rodzin już od samego początku, tak aby rodzice mogli cieszyć się swoim rodzicielstwem i realizować je jak najlepiej, a dzieci mogły dorastać w kochających, szczęśliwych i mądrze wspierających ich rozwój rodzinach.

Partnerem strategicznym elbląskiej imprezy jest Klub Kangura z Gdańska, który zorganizował dla rodziców dwa spotkania: warsztaty o chustowaniu oraz pokaz mody chustowej. Ale to oczywiście nie koniec atrakcji.

Program imprezy w pigułce

I dzień (6 października)

10.00-13.00 warsztaty fotograficzne prowadzone przez Anettę Walczyńską

13.00-13.40 pokaz mody chustowej wspierany przez Martę Alabrudzińską z Klubu Kangura

13.40-15.30 warsztaty o chustowaniu prowadzone przez Klub Kangura

15.30-16.00 warsztaty o tańcu i ruchu z dzieckiem poprowadzi Joanna Żurek, ekspertka z zakresu muzykoterapii

16.30-18.00 z dzieckiem w wodzie cz.1, czyli przygotowanie do zajęć na basenie prowadzonych przez Akademie Małego Pływaka

II dzień (7 października)

11.30-12.30 spotkanie z ekspertami Akademii Zdrowej Stopy

12.30-14.30 I urodziny Elbląg Czyta Dzieciom współorganizowane przez Agencję Reklamową CONTACT

16.00-17.30 Zajęcia na basenie Hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach poprowadzi instruktor Akademii Małego Pływaka.

Miejsce: Wszystkie spotkania, oprócz zajęć na basenie, odbywać się będą w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, ul. Stary Rynek 25. Ilość miejsc jest ograniczona.
Kontakt: Na stronie www.sir.elblag.pl. znajduje się szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać do dnia 5 października włącznie.

Zapraszamy serdecznie w imieniu członków Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych oraz wszystkich współorganizatorów imprezy.