GDAŃSK – Świadoma Mama

Z informacji organizatora:

Już 17 maja zapraszamy wszystkie przyszłe i obecne mamy z Trójmiasta na bezpłatne spotkanie z udziałem wykwalifikowanych specjalistów. W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie cieszyć się urokami macierzyństwa. Spotkanie poprowadzi popularna i aktywna mama –  Aleksandra Woźniak, aktorka znana  m.in. z  13 Posterunku,  Złotopolskich,  Linii życia, zaangażowana  mama bliźniaczek –  Ani i Julii.

Porozmawiajmy o macierzyństwie!

Co to jest poród aktywny i jak rozpoznać  sygnały zbliżających się narodzin? Czy warto zdecydować się na poród rodzinny? To tylko niektóre tematy, które pojawią się na najbliższym spotkaniu. Mamy dowiedzą się także, jak skutecznie i świadomie zadbać o swoje zdrowie i kondycję po porodzie. Nie zabraknie oczywiście  tematów związanych z naturalnym karmieniem i porad dotyczących problemów z laktacją. Pojawią się także wątki dotykające emocji młodej mamy i depresji poporodowej oraz wszystko na temat pielęgnacji noworodka. Gośćmi stołecznego spotkania będą: pediatra oraz położna.  

swiadoma mama plakat a3

Na każdą uczestniczkę czeka upominek, a podczas spotkania do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

Termin: 17 maja
Godz.
17.00
Miejsce:
Hotel Dal przy ul. Czarny Dwór 4 w Gdańsku
Kontakt: rejestracja na stronie www.SwiadomaMama.pl
Koszt: spotkanie jest bezpłatne