GDAŃSK – Targi Mother and Baby

W trakcie wyjątkowej edycji w Gdańsku:

 
STREFA MEDYCZNA: bezpłatne konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży USG i ktg dla kobiet w ciąży, a także bezpłatne badanie wzroku i słuchu u dzieci oraz konsultacje logopedyczne i dietetyczne. Również na targach badanie wad postawy u dzieci oraz stóp dziecięcych z dostosowaniem odpowie
 
STREFA WYSTAWCÓW:
Ponad 80 Wystawców z branży dziecięcej zaoferuje swoje produkty młodym i przyszłym rodzicom. Firmy z branży: wózki dla dzieci, foteliki do samochodu, ubranka dla dzieci, bielizna ciążowa, buciki dla dzieci, pościel dziecięca, butelki, smoczki, pieluchy, kocyki itp.
 
STREFA WARSZTATÓW I WYKŁADÓW: Jak przygotować się do porodu? Znieczulenie przy porodzie tak czy nie? Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku? (warsztaty), Jak wiązać chusty i czy są dobre dla kręgosłupa dziecka? (warsztaty) Jak dobrze zapiąć dziecko w foteliku i jak dobrać dobry fotelik? (warsztaty) Dieta bezglutenowa co to jest? (warsztaty kulinarne)
 
STREFA DLA KOBIET z niespodziankami na DZIEŃ KOBIET!
– porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu, pielęgnacja skóry w trakcie i po ciąży, badanie struktury włosów
– fale radiowe: redukcja cellulitu, wyszczuplanie a także zagęszczanie i ujędrnianie skóry
– body master system: działa drenująco, poprawia krążenie. Uelastycznia skórę, wspomaga walkę z cellulitem.
– derma roller: redukcja blizn, rozstępów oraz cellulitu. Zwiększenie napięcia skóry i silne odżywienie, redukcja przebarwień
– dr life: redukuje obrzęk limfatyczny, poprawia krążenie, przynosi ulgę zmęczonym i opuchniętym nogom (idealny dla kobiet w ciąży)
– fryzjerzy(każda osoba przy konsultacji będzie mogła skorzystać z usługi diagnozy włosów i skóry głowy za pomocą micro kamery)
– pielęgnacja skóry, manicure japoński
 
POZA TYM:
Warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, tatusiowie w ciąży , pokazy mody, fitness z maluszkami, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku oraz ciekawe wykłady.

WYJĄTKOWA OKAZJA DLA DZIECI – PREMIERA Agi Bagi!
Przedpremiera bajki AGI BAGI ! Malowanie postaci razem z dziećmi! Konkursy i zabawy dookoła bajki! Liczne konkursy z nagrodami dla najmłodszych, plac zabaw  z animacjami dla dzieci, dmuchańce – skakańce oraz atrakcje dla całej Rodziny.

PALC ZABAW – LEGO DUPLO!!!
 
LICZNE KONKURSY I ZABAWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ:  a w nich do wygrania foteliki dla dzieci, wyjazdy do SPA dla rodziny, samochód na weekend, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

Targi Mother and Baby
 

ZAPRASZAMY  7-8 marca  do Hali Amber – Expo – Gdańsk już od 10:00
Szczegółowy program również na www.motherandbaby.pl