GDAŃSK – Targi Rodzinne


Tak jak w poprzednich edycjach organizator stawiał na zabawę i edukację, tak teraz najważniejsze będzie zdrowie i aktywność. Co wcale nie oznacza, że nie będzie przy tym dobrej zabawy. 
 
W programie znajdziemy m.in.: konkursy, spotkania z ulubieńcami z bajek, kreatywne warsztaty plastyczne i rękodzielnicze, zabawy ruchowe, taneczne i wokalne, zakupy w promocyjnych cenach, porady ekspertów i specjalistów, a także wiele sportu, zabawy i radości.  
 
Targi podzielone są na trzy strefy: niemowlaka, przedszkolaka oraz małego ucznia, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizator nie zapomniał również o przyszłych rodzicach. 
 
 
Jak powstały Targi Rodzinne?
 
Targi Rodzinne są tworzone z pasją i zaangażowaniem od 4 lat. Powstały z potrzeby serca Magdaleny Serwatko, Mamy trójki dzieci i Prezesa Inspiratorni. „Nic nie bierze się z niczego, ciekawe rzeczy nie powstają bez ciekawych pomysłów. Tym razem nie było inaczej.” – mówi Magdalena Serwatko. ”Pierwsza myśl o stworzeniu wydarzenia dedykowanego dzieciom pojawiła się już dawno. Chęć połączenia dwóch pasji: doświadczenia w organizacji targów z miłością do rodziny dała początek poszukiwaniom i dalszym rozważaniom. Ta myśl ewoluowała z czasem i rozwijała się wraz z obserwacją rynku imprez dla dzieci.” W Polsce wciąż brakuje dużych imprez dla całych rodzin, z których mali i duzi mogliby czerpać naukę czy inspirację poprzez wspólną zabawę. Targi Rodzinne to wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość poprzez inwestycję w ich rozwój i zdrowie już od najmłodszych lat. 
 
Już teraz zakup bilety
 
Przedsprzedaż: 15 zł bilet rodzinny / 10 zł bilet pojedynczy
Dostępne w sieci Ticket Pro: w salonach EMPIK oraz na stronie www.ticketpro.pl 
Na targach: 25 zł bilet rodzinny / 15 zł bilet pojedynczy
 
 
TERMINARZ TARGÓW
 
• 26-27 kwietnia – Gdańsk, Hala AWF
• 17-18 maja – Łódź, EXPO Łódź.
• 13-14 września – Kraków, EXPO Kraków
• 20-21 września – Gdynia, HSW Gdynia
• 15-16 listopada – Warszawa, Stadion Narodowy