GDAŃSK – Warsztaty rodzinne na podstawie książki „Kret sam na scenie”

Wraz z Wydawnictwem Ene Due Rabe zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. Tym razem – 27 kwietnia o 12.00 – będziemy rozmawiać o tremie, a punktem wyjścia będzie książka „Kret sam na scenie” Ulfa Nilssona i Evy Eriksson, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudka. Ta humorystyczna opowieść o małym chłopcu, który miał pierwszy raz wystąpić w szkolnym przedstawieniu, mądrze opowiada o pokonywaniu strachu.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Jak pomóc swojemu dziecku pokonać tremę?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Mój pierwszy występ” w odniesieniu do przeczytanej książki. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura od wtorku w tygodniu poprzedzającym warsztaty. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.
 
Emocje od Z do A: O tremie
27 kwietnia, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku
 
W programie:

Czytanie książki „Kret sam na scenie” Ulfa Nilssona i Evy Eriksson w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudki
Warsztaty dla dorosłych „Jak pomóc dziecku pokonać tremę?” | prowadzenie: Joanna Trzaska
Warsztaty dla dzieci „Mój pierwszy występ” | prowadzenie: Anna Uzarczyk