WARSZAWA – Integracyjny Festiwal Działań Artystyczno – Sportowych

 
Mali tancerze, aktorzy i sportowcy, dzieci niepełnosprawne i pełnosprawne wystąpią na profesjonalnej scenie, przed wspaniałą publicznością. Prezentować będą efekty wypracowane na drodze dobrej zabawy z elementami terapii ruchowej w trakcie wielomiesięcznych zajęć.
 
Kiedy: 10 czerwiec 2014 roku, godzina 18.00
 
Gdzie: Centrum Promocji Kultury w Warszawie (ul. Podskarbińska 2)
 
W programie:
 
  • Występy Integracyjnej Formacji Tanecznej Norka’s Dance trenującej pod okiem instruktora Macieja Remiszewskiego
  • Spektakl pt. Myszka Norka i piraci w wykonaniu dzieci uczestniczących w Integracyjnych Warsztatach Teatralnych – reżyseria: Dominika Sell i Agnieszka Płoszajska
  • Prezentacja umiejętności sportowych dzieci z Integracyjnej Szkółki Piłkarskiej prowadzonej przez trenera Łukasza Mikołajczyka
  • Wernisaż zdjęć wykonanych przez uczestników Integracyjnych Warsztatów Fotograficznych prowadzonych przez Martę Ankiersztejn w Warszawie i Agnieszkę Rogulę we Wrocławiu.
 
Mecenasi projektów i goście specjalni imprezy: Aneta Zając, Iwona Ciok, Artur Barciś, Marcin Mroziński, Tomasz Rząsa.
 
Zapisy:
Ilość miejsc ograniczona!
 
Podczas imprezy zaprezentują się dzieci z projektów realizowanych przez Klub Myszki Norki,  którego celem jest integracja dzieci pełno i niepełnosprawnych, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu dzieci z niepełnosprawnością, szerzenie postaw akceptacji i otwartości wobec osób niepełnosprawnych od najmłodszych lat,wyrównywanie szans w dostępie do kultury, edukacji i sportu.