KATOWICE – Pierwszy Rodzinny Walking z Wózkiem na Orientację


1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację to jedno z wielu Wydarzeń tworzonych przez Impresariat Muzyczny Concerto, który jako cel stawia wychowanie poprzez Muzykę.

Zatem pociechy do wózków, pieluchy do torby i startujemy 12 października o godzinie 11:00. Szczegóły na www.wydarzenia.bujnowicz.pl. Dla bezpiecznego przeprowadzenia Wydarzenia zainteresowanych prosimy o rejestrację uczestnictwa w panelu – „zgłoszenie uczestnictwa”.

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na Orientację

INFORMACJE O PARTNERACH

 
COB FITNESS PREMIUM CLUB (Centrum Odnowy Biologicznej)  Zdrowie! Witalność! Radość Życia!
 
COB Fitness Premium Club to 14 lat doświadczeń w propagowaniu zdrowego stylu życia. Jesteśmy przekonani, że źródłem siły każdego człowieka jest zdrowy sportowy styl życia. Naszym działaniom towarzyszy pasja i radość, którą chętnie dzielimy się z innymi. Celem COB Fitness Premium Club jest propagowanie aktywności ruchowej dodającej życiowej energii. Zapraszamy na siłownie, indoorcycling, 16 różnych zajęcia fitness, w tym zdrowy kręgosłup, indoorwalking, joga,  na 4 korty squash’a…. wszystkich kochających ciepłą wodę – na basen, zajęcia aquaerobik, aquazumbę,  naukę lub doskonalenie pływania, w temp 30OC, po treningu do kompleksu SPA lub jeden z wielu  masaży. COB Fitness pierwszy w Katowicach wprowadził grupowe zajęcia na bieżniach, zajęcia na piłkach BOSU, oraz nowość! opatentowany program ćwiczeń grupowych Les Mills.
COB FITNESS to wiedza, doświadczenie,  Twój sukces – Nasza Pasja!
 
COB FITNESS PREMIUM CLUB
Katowice, ul. Wesoła 3
(32)252 09 09, (32)202 59 55, +48 512 226 499
www.cob-fitness.pl 
 
CH BELG 
Centrum handlowe Belg – pierwsze centrum handlowe w Katowicach, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
W Centrum Handlowym Belg w Katowicach, które znajduje się przy osiedlu Paderewskiego, w idealnej lokalizacji pomiędzy DTŚ a autostradą A4, modnie ubierzesz całą swoją rodzinę, kupisz upominki dla bliskich, również te słodkie, podarujesz piękne kwiaty oraz biżuterię. Masz także możliwość wyposażenia całego domu, skorzystania z zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich oraz wielu innych. Jeśli dopadło Cię zmęczenie bieżącymi zakupami możesz smacznie zjeść w dobrej restauracji.
Staramy się z całych sił, aby całkowicie zaspokoić potrzeby naszych drogich Klientów.
Centrum handlowe Belg – Przestrzeń dla każdego!
 
WESOŁE SIÓDEMKI
Niepubliczne Przedszkole „Wesołe siódemki” jest miejscem, w którym każde dziecko czuje się ważne, kochane, potrzebne i doceniane. 
W trakcie zabaw i nauki towarzyszymy dzieciom w ich rozwoju. Integrując się rozwijamy zdolności dzieci i kształtujemy przyszłe kreatywne i twórcze społeczeństwo. 
Serdecznie zapraszamy na stronę www.wesolesiodemki.pl
 
WONDERWORLD
Wonderworld jest producentem zabawek edukacyjnych wykonanych z drewna kauczukowego. Firma istnieje na rynku od 1985 roku i z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na wymagających rynkach Europy zachodniej, Kanady czy USA. Produkty Wonderworld zdobyły uznanie rodziców oraz specjalistów z branży, o czym świadczą liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia. Priorytetem producenta jest dbałość o walory edukacyjne, najwyższą jakość oraz ekologię.
Dystrybutor: Wilk Inter Trading S.C., ul. Roździeńskiego 2, 41-946 Piekary Śląskie
www.wonderworldtoy.pl; www.wilkintertrading.pl
 
DZIECKO NAJLEPSZA INWESTYCJA
Patronat nad wydarzeniem objął magazyn „Dziecko Najlepsza Inwestycja” wydawnictwa AVT. Ten kwartalnik dla nowoczesnych rodziców to prawie 250 stron z propozycjami najciekawszych nowości rynkowych – edukacyjnych zabawek, niedrogich artykułów wyposażenia wnętrz, dziecięcych ubranek – oraz praktycznych porad poświęconych pielęgnacji i wychowaniu dzieci. Jest też coś dla mam: trendy modowe, porady jak dbać o urodę, ciekawe wywiady ze znanymi osobami ze świata showbiznesu, felietony. Z czasopismem od początku jego istnienia współpracuje sztab uznanych lekarzy różnych specjalności oraz doświadczonych dziennikarzy z branży parentingowej. 
 
KATOWICE – MIASTO OGRODÓW
Instytucja Kultury Katowice – Miasto Ogrodów powstała w efekcie startu Katowic w wyścigu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.  Starania oficjalnie rozpoczęły się 1 kwietnia 2010 roku. Biuro ESK, działające w ramach Centrum Kultury Katowice, przygotowało propozycję programu obchodów i realizowało przedsięwzięcia związane z kandydaturą. W październiku 2010 roku Katowice znalazły się w finale konkursu obok takich miast jak Gdańsk, Lublin, Warszawa i Wrocław. 1 kwietnia 2011 roku  powołano instytucję kultury Katowice 2016 Biuro ESK, która kontynuowała realizację programu. 21 czerwca 2011 roku komisja konkursowa ogłosiła wyniki konkursu, wybierając kandydaturę Wrocławia.
Program Miasta Ogrodów nie został jednak przekreślony. 5 września 2011 roku decyzją Rady Miasta Katowice Biuro ESK przekształcone zostało w Instytucję Kultury Katowice – Miasto Ogrodów. Powstał program na lata 2012–2015 zakładający umocnienie Katowic jako silnego ośrodka kultury w Europie. Rozbudowany i różnorodny program przedsięwzięć muzycznych. Ogrody, nowoczesny design i realizacje w przestrzeni miasta. Nowe media i przemysł kreatywny. Wydarzenia artystyczne na najwyższym poziomie, projekty społeczne, warsztaty, konferencje. Wolontariat, konkursy dla mieszkańców, współpraca z organizacjami pozarządowymi. Odkrywanie dziedzictwa regionu i jednocześnie otwarcie się na świat. Umieszczenie Katowic w sieci partnerstw lokalnych, polskich i zagranicznych.
To zakresy działań, których kulminacją będą obchody 150. urodzin miasta w 2015 roku.
 
KIDSZONE.PL
KidsZone.pl Najlepsza w sieci wyszukiwarka imprez dla dzieci!
KidsZone to internetowy przewodnik po świecie najmłodszych. Podsuwamy wyjątkowe pomysły na to, jak ciekawie i z sensem spędzić czas z pociechą. Informujemy, dokąd warto się wybrać, co trzeba zobaczyć, czego przeoczyć nie wolno. Tylko z KidsZone.pl poznasz miejsca, które czekają na Twoją pociechę z otwartymi ramionami. 
Małymi krokami w wielki świat? Tylko z www.kidszone.pl
 
MIASTODZIECI.PL
Portal ma aspiracje służenia nie tylko informacją, gdzie i jak spędzać wolny czas z dzieckiem, ale także jak zagospodarować mu wolne chwile, by nie były czasem straconym. Twórcy portalu pragną, by ich portal pomagał aktywnym rodzicom w wychowaniu wspaniałych i szczęśliwych dzieciaków, by rodziny dzięki niemu spędzały jak najwięcej czasu razem.
Zapraszamy na www.miastodzieci.pl
 
eBOBAS.PL
eBobas.pl to portal dla starających się o dziecko, ciężarnych i młodych mam, a raczej – rodziców. To kilkadziesiąt tysięcy zarejestrowanych użytkowników, aktywnych na forach i blogach. To porady dotyczące zdrowia rodziców i dzieci, przebiegu ciąży, porodu, pielęgnacji dziecka od pierwszego dnia, prawidłowej diety, rozwoju i wychowania maluchów. To przepisy kulinarne i ogłoszenia o wydarzeniach i miejscach dla rodzin. To konkursy i akcje, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. eBobas.pl to interaktywne narzędzia – Osobisty Interaktywny Kalendarz Ciąży oraz Internetowa Książeczka Zdrowia Dziecka.
Dołącz do naszej społeczności na www.ebobas.pl
 
SPORTOWARODZINA.PL
Portal SportowaRodzina.pl to miejsce, w którym skupiamy się na promowaniu aktywnego stylu życia całych rodzin – rodziców, dzieci, a nawet dziadków. Zależy nam, by każdy czytelnik – niezależnie od tego, czy już uprawia sport, czy dopiero zastanawia się nad wyborem dyscypliny (dla siebie lub dziecka) – znalazł tu coś odpowiedniego. Aktywność sportowa to świetny sposób nie tylko na dbanie o zdrowie, spędzanie wolnego czasu, ale także budowanie więzi rodzinnych. Głównym celem portalu SportowaRodzina.pl jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu aktywnego trybu życia; dotyczących amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin sportu przez wszystkie pokolenia; dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.
 
EGODZIECKA.PL
Portal Egodziecka.pl to miejsce, w którym skupiamy się na emocjach, rozwoju i wychowaniu dzieci w wieku 0-10 lat. Portal został stworzony z myślą o rodzicach, dziadkach, opiekunach, wychowawcach, a także wszystkich innych osobach zainteresowanych tematyką emocji, rozwoju i wychowania dzieci.
Głównym celem portalu Egodziecka.pl jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego dziecka; dotyczących emocji i relacji; zaburzeń i terapii, tak by mogli oni jak najlepiej wspierać rozwój swojego dziecka.
 
MARIACKA.EU
Na rynku istnieje wiele portali internetowych, które gromadzą informacje na temat imprez i wydarzeń kulturowych w miastach, lecz brakuje takich, które skoncentrowane są na konkretnych dzielnicach, a w gąszczu informacji natłoczonych na dużych portalach, ciężko jest odnaleźć coś interesującego dla siebie. Dlatego w odpowiedzi na tę lukę, powstał serwis informacyjno-społecznościowy o dobrze kojarzącym się tytule: mariacka.eu, który nawiązuje do promowanej przez miasto Katowice ulicy Mariackiej, oraz do ulic otaczającą Mariacką: Dworcowa, Dyrekcyjna i Staromiejska oraz Mielęckiego.
W serwisie znajdziemy informacje na temat praktycznie każdego lokalu znajdującego się na promowanych ulicach (restauracje, puby, kluby czy bary), tj. cenniki, zdjęcia, informacje o promocjach, imprezach oraz na temat wydarzeń kulturowych, które od czasu do czasu są organizowane na ulicy Mariackiej. Jako część społecznościową serwisu, serwis umożliwia założenie konta, które daje dużo możliwości na początek, zaczynając od wystawiania ocen lokalom i imprezom, a kończąc na komentowaniu lokali, czy imprez na które użytkownik się zapisał wcześniej