KATOWICE – Spotkanie – Moda na brzuszek

Z informacji organizatorów:

Podczas jednego z warsztatów (Enfamil) przyszli rodzice będą mogli posłuchać położnej, która w pigułce przytoczy zagadnienia związane z karmieniem piersią i rozszerzaniem diety niemowlęcia. Kolejny Warsztat będzie poświęcony nowoczesnym metodom pielęgnacji noworodka (Johnson’s baby). Tu położna pokaże uczestnikom w jaki sposób przewijać niemowlaka, jak go kąpać i na pewno opowie na co należy zwrócić uwagę i czego unikać w pielęgnacji niemowlaka. Specjaliści z Centrum Handlowego Dziecięcy Ekspert poprowadzą z kolei Warsztat na temat bezpieczeństwa w czasie podróży (Maxi Cosi, Quinny). Oprócz przeprowadzonej demonstracji montażu/ demontażu fotelika bardziej odważni uczestnicy będą mogli sami zmierzyć się z tym wyzwaniem. Wierzymy, że każdy śmiałek dostanie drobny upominek od Centrum Handlowego Dziecięcy Ekspert.

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami z chustonoszenia i udzielania pierwszej pomocy niemowlęciu/ dziecku, Instytut Pisklaczek przygotował dla naszych uczestników spotkanie ze swoimi specjalistami z tego zakresu. Przygotujcie się na ciekawe rozmowy i praktyczne ćwiczenia.

Stałym punktem programu jest u nas stoisko marki Carriwell. Nasze piękne mamy będą mogły porozmawiać na temat bielizny ciążowej, poporodowej i do karmienia oraz zobaczyć wybrane produkty.

Elementem nowym na warsztatach jest punkt, w którym rodzice będą mogli porozmawiać o pieluszkach, które – UWAGA – zawierają warstwę  liści z zielonej herbaty (Greenty). Jeśli będziecie chcieli przetestować pieluszki to podczas warsztatów będzie można je nabyć w cenie promocyjnej.

Kolejną nowością jest punkt informacyjny marki Canpol i Lovi. Nasi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z przedstawicielami tych wiodących marek i porozmawiać na temat akcesoriów niemowlęcych.

Podczas Warsztatów będą nam towarzyszyć fotografowie. Bądźcie wyrozumiali, zdjęcia na pewno będą super. Mamusie z brzuszkiem, które wyrażą chęć wzięcia udziału w konkursie na Mamę Warsztatów staną przed obiektywem ich aparatów.

Podczas Warsztatów planujemy liczne konkursy.

Termin: 27 września (czwartek)
Godz. od 17.00 rejestracja
Miejsce: Katowice, ul. Sokolska 24
Kontakt: www.modanabrzuszek.pl (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
Koszt: spotkania są bezpłatne