KATOWICE – Wyścigi rowerkowe


Zapisz swoją pociechę i weźcie udział w Wyścigach Rowerkowych!

O imprezie

„Wyścigi Rowerkowe” to całodzienna impreza rodzinna w atmosferze pikniku, w której najmłodsi mieszkańcy miast angażują się bezpośrednio w formie zdrowej rywalizacji i uczą się zasad fair play. To też okazja do świetnej zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rodzinnym. Ogromnym atutem samej formuły wyścigów jest niewątpliwie moment koronacji zawodników. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe, po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy uczestnicy i wszyscy otrzymują nagrody.

Nagrody

Nagrody dla każdego dziecka zapewniają nasi Partnerzy, m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova, żelki i pianki od firmy Haribo, dla najmłodszych mamy zabawki od firmy Wader. Mając na uwadze promocję bezpiecznej jazdy na rowerze przekażemy również odblaski i opaski na rękę zwiększające widoczność małego rowerzysty.

Do wygrania będzie też wiele cennych nagród w konkursach towarzyszących Wyścigom – zabawki, gry, maskotki, książki od firmy Hasbro.

Termin: 05.05
Godz. 10.00
Miejsce: Katowice, Dolina 3 Stawów
Kontakt: W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica do wyścigu pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: [email protected]

Szczegóły na portalu www.wyscigirowerkowe.pl
(ilość miejsc ograniczona)