KONIN – Wakacyjne spotkanie „Wybieram macierzyństwo” – relacja ze spotkania

Z informacji organizatora:

W programie warsztatów m. in.:

– spotkanie z pedagogiem i rozmowa na temat roli, jaką w życiu dziecka odgrywa zabawa. W co się bawić z maluchem w każdym wieku? Jak zająć czas dziecku podczas podróży wakacyjnej? Czym jest metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sheorborne?

– spotkanie z dogoterapeutą i rozmowa na temat wpływy zwierząt na rozwój dziecka. Czy należy pozbyć się psa, gdy w domu pojawia się dziecko? Jak stworzyć szczęśliwy i bezpieczny dom dla malucha, w towarzystwie kota lub psa? Jaki wpływ na rozwój dziecka ma obecność czworonoga?

– spotkanie z fotografem i kilka cennych wskazówek, jak złapać te przemijające chwile dzieciństwa i zachować je na fotografiach. Krótki kurs robienia dobrych zdjęć naszym maluchom

Drogie Mamy i Tatusiowie, będzie możliwość zadawania pytań zaproszonym gościom, wyjaśniania wątpliwości związanych z macierzyństwem, a nawet umawiania się na indywidualne wizyty ze specjalistami.

Wypełnienie ankiety podczas warsztatów będzie oznaczało możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sponsorów: Urząd Miasta w Koninie, Prywatna Szkoła Rodzenia w Koninie, Jelp, Czarny Kot Studio, Helen Doron, ASA, Greenty.

Termin: 25 lipca 2012
Godz. 17:00 – 20:00
Miejsce: Klub Energetyk, ul. Przemysłowa 3 d, Konin
Kontakt: http://wybierammacierzynstwo.pl/
Koszt: spotkania są bezpłatne

Relacja ze spotkaniahttp://wybierammacierzynstwo.pl/galeria/piate-spotkanie

wybierammacierzynstwo

wybierammacierzynstwo2

wybierammacierzynstwo3