KONIN – Wybieram macierzyństwo – Mama wraca do pracy

Z informacji organizatorów:

Wśród zaproszonych gości pojawi się psycholog dziecięcy Pani Iwona Michalak-Jędrzejczak. Poruszony zostanie temat lęków u dzieci, które mogą towarzyszyć maluchom przez niemal cały okres dzieciństwa. Ciemność, potwory pod łóżkiem, czy trudne rozstania z mamą wracającą do pracy po urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym lub rozpoczęcie przez malucha przygody z przedszkolem – są to lęki, które można i trzeba oswoić.

Kolejnym gościem będzie doradca laktacyjny, Pani Beata Łechtańska. Karmiące piersią mamy dowiedzą się, w jaki sposób mogą utrzymać laktację po powrocie do pracy i jakie prawa im z tego tytułu przysługują.

Pani dr Roma Fimińska-Banaszyk, Dyrektor Instytutu Ekonomicznego w PWSZ w Koninie, kolejny gość wrześniowego spotkania, podpowie zabieganym i zapracowanym rodzicom, jak w cudowny sposób można „rozciągnąć” dobę, aby starczało czasu na pracę, rodzinę i relaks.

Gościem specjalnym spotkania będzie Prezydent Konina Pan Józef Nowicki.

Każdy uczestnik spotkania zostanie obdarowany upominkiem w postaci kosmetyku dla dziecka. Czeka również całe mnóstwo atrakcyjnych nagród do rozlosowania.

Podczas wrześniowego spotkania uczestnicy dowiedzą się również, jaką mega niespodziankę organizatorzy szykują na kolejne październikowe spotkanie.

Termin: 26.09.2012
Godz. 17.00-20.00
Miejsce: Klub Energetyk, ul.Przemysłowa 3d, Konin
Kontakt: www.wybierammacierzynstwo.pl
Koszt: spotkania są bezpłatne