KONKURS – Dla mam – Luka w CV to nie czarna dziura

Portal www.mamopracuj.pl oraz www.KreatorzyKariery.pl zapraszają wszystkie Mamy, do udziału w konkursie „Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!”.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać CV oraz list motywacyjny zgodnie z wytycznymi konkursowymi  i przesłać do nas. Nagrodą w konkursie są usługi profesjonalnego przygotowania CV i listu motywacyjnego oraz konsultacje kariery!

Zasady Konkursu: Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!

•    Pracą konkursową jest CV oraz list motywacyjny (łącznie) przygotowany w odpowiedzi na wybraną przez siebie lub wymarzoną ofertę pracy (tutaj obowiązuje pełna dowolność, oczywiście można wybrać coś z naszych ogłoszeń ( http://mamopracuj.pl/oferty-pracy)

•    Ale uwaga: ważne, aby opracowując dokumenty wczuć się w rolę mamy, która od sześciu lat nie pracuje zawodowo wychowując trójkę dzieci.

Scenariusz jak poniżej.

Wyobraźcie sobie, że Wasze najmłodsze dziecko właśnie poszło do przedszkola (macie dzieci urodzone w latach 2007, 2008 i 2010) a Wy chcecie wrócić do pracy. Wychowując 3 maluchów nie miałyście czasu na podnoszenie kwalifikacji, szkolenia i studia podyplomowe. Ale oczywiście nie siedziałyście z założonymi rękami. W tym czasie uczyłyście się natomiast angielskiego (lub innego języka), przez skype, ale nie za dużo, wiadomo, 3 dzieci to wyzwanie. Dopiero od 3 miesięcy uczestniczycie w intensywnych szkoleniach (maksymalnie 2), dowolnych, które uaktualnią Waszą wiedzę, podniosą kompetencje.

Celem zadania konkursowego jest jak najciekawsze przedstawienie/zaprezentowanie swojej kandydatury pracodawcy, w tym szczególnie czasu spędzonego (jak wiadomo bardzo aktywnie) na opiece i wychowywaniu dzieci. Napiszcie, w CV i LM, jakie kompetencje miękkie posiadacie, właśnie dzięki temu, że od 6 lat zarządzacie Rodziną!

Do wygrania cenne nagrody:

1 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę oraz konsultacja kariery zawodowej – o łącznej wartości 689 zł.

2 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę – o wartości 369 zł.

3 nagroda: konsultacja dotycząca kariery zawodowej – o wartości 350 zł.

Termin nadsyłania prac konkursowych 1 marca 2013 r.

Szczegóły Konkursu http://mamopracuj.pl/mamo-luka-w-cv-to-nie-czarna-dziura-wez-udzial-w-naszym-konkursie