KONKURS – Do wygrania gra o ospie i niezbędnik przydatny podczas choroby.

Aby zdobyć nagrodę, należy przysłać maila (w tytule wpisując „Ospa„) na adres , z odpowiedzią na pytanie konkursowe i swoimi danymi adresowymi.

Pytanie konkursowe brzmi:

Jakie objawy, występujące podczas ospy powinny rodzica zaniepokoić i wymagają szybkiej konsultacji z lekarzem? Podpowiedzi szukaj w artykule.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 12.11.2012. Nagrodę dostanie 50. prawidłowa odpowiedź

Powodzenia!

Nagrody w konkursie to:

Praktyczny niezbędnik na ospę

Zaprojektowany został z myślą o delikatnej skórze dzieci chorych na ospę oraz z myślą o cięższym przebiegu choroby w przypadku dorosłych.

Niezbędnik zawiera:

•    Octenisept (50 ml) – preparat do szybkiej, skutecznej i bezbolesnej dezynfekcji skóry (idealny na ranki, rozdrapane strupki, wykwity ospy na skórze);

•    Octenisan (150 ml) – delikatny płyn do mycia ciała i włosów stworzony z myślą o skórze delikatnej, alergicznej, zmienionej chorobowo;

•    Octenilin żel (20 ml) – preparat w żelu, który stanowi idealny opatrunek na swędzące wykwity lub rozdrapane ranki (chroni je przed zakażeniami, przyspiesza gojenie i zapobiega powstawaniu blizn).
niezbednik_na_ospe
Gra OSPA

Ospa to trudny okres dla dziecka, często związany z dłuższym niewychodzeniem z domu. Co zrobić, aby zabić ospową nudę? Zagraj z dzieckiem w epidemię OSPY – grę karcianą idealną dla dzieci od 3 do 6 roku życia. Zasady są proste:  niektóre medykamenty… dają szansę na zmniejszenie ilości krostek. Kto ma najmniej ospowych krostek, ten wygrywa.

Wiek: 3-6 lat
Ilość graczy: maks. 4 osoby
Zawartość: 27 kart, 49 kropek ospy, 4 plansze-buźki, instrukcja

gra_-_ospa

Sponsor nagród:

Sponsorem nagród w konkursie jest specjalistyczny sklep zaopatrzenia medycznego curacja.pl, w którym można zakupić renomowane, sprawdzone i oryginalne produkty, dostarczane bezpośrednio od producentów, przeznaczone do szeroko pojętej pielęgnacji i ochrony skóry. Asortyment sklepu dobierany jest tak, aby zapewnić kompleksową higienę, pielęgnację oraz leczenie różnego typu ran, nawet tych sprawiających problemy.

www.curacja.pl

Cura to po łacinie troska, uwaga i odpowiedzialność. Dlatego, aby edukować, obalać mity i przekazywać najważniejsze informacje dotyczące ospy wietrznej, zespół Curacja.pl, z myślą o rodzicach i zdrowiu dzieci, stworzył stronę poświęconą ospie: www.ospabezblizn.pl

Regulamin konkursu w załączniku, pod znaczkiem Lubię to.