Kontakt Festiwal

Z informacji organizatorów:

KONTAKT Festiwal to przestrzeń, w której  rodzice wspólnie z zaproszonymi gośćmi poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania, wymienią się doświadczeniami w zakresie wychowania i naturalnego stylu bycia, zainspirują do rozwoju – włączą świadome rodzicielstwo.

Do tworzenia programu KONTAKT Festiwalu zaprosiliśmy sprawdzonych prowadzących, ekspertów w swoich dziedzinach, pasjonatów – osoby zainteresowane szerzeniem idei naturalnego podejścia do życia i rodzicielstwa. Jak również artystki i artystów reprezentujących różne dziedziny szeroko rozumianej sztuki, dla których rodzicielstwo i dzieciństwo jest inspiracją.

Stąd obecność na Festiwalu min.: Sylwi Chutnik – pisarki, felietonistki, Prezeski Fundacji MaMa, Agnieszki Stein – autorki pierwszej polskiej książki o  Rodzicielstwie Bliskości, Reni Jusis – propagatorki eko-rodzicielstwa, Małgorzaty Boreckiej – Prezeski Stowarzyszenia „Doula”, Joanny Mendeckiej – ekspertki w temacie zdrowego żywienia czy Jarka Żylińskiego – autora bloga o wychowaniu.

Z kolei w ramach wydarzeń towarzyszących będzie można zobaczyć wystawę ilustracji Agaty Królak, posłuchać akustycznego koncertu Meli Koteluk czy Igora Faleckiego i Wojtka Mazolewskiego, a także obejrzeć pokaz ubrań dla dzieci, przygotowany przez młodych polskich projektantów.

Program Festiwalu obejmuje cztery strefy: Rozwoju, Relaksu, Slow life oraz Klub Festiwalowy. W przeciągu trzech dni odbędą się w nich liczne warsztaty i spotkania, koncerty muzyczne, wystawa, projekcje, bliskie spotkania z książką, twórcze zajęcia dla dzieci i rodziców, a także kiermasz produktów eko, hand made i lifestylowych.

KONTAKT Festiwal odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2013 roku w Zatoce Sztuki w Sopocie – unikalnym miejscu usytuowanym na granicy sopockiej plaży i Parku Północnego. Lokalizacja festiwalu to jednak nie tylko budynek, ale również zielona przestrzeń Parku Północnego oraz plaża, które zostaną specjalnie zaaranżowane na potrzeby wydarzenia.

Bądźcie z nami w KONTAKCIE!

Aktualne informacje: www.kontaktfestiwal.pl