KRAKÓW – Baranki w Pieluchach – Grand Budapest Hotel

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

Po seansie filmu będziemy się bawić specjalnymi sprzętami z Sali Doświadczania Świata stymulując wszystkie zmysły, tak ważne na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Zachęcamy do udziału dzieci już od pierwszych tygodni życia!

Dodatkowo każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet rabatowy do naszej niezwykłej, polisensorycznej Sali Doświadczania Świata w Rozwojowej Cafe na ul. Wrocławskiej 55 w Krakowie.
 
czwartek, 3 kwietnia, godz. 10.30 !!!
 
GRAND BUDAPEST HOTEL │ GRAND BUDAPEST HOTEL
reż. Wes Anderson, USA/Niemcy 2014, 100’
 
Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.
 
bilety: 14 zł, maluch gratis!
 
Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarniach Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!
 
 
KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl