KRAKÓW – Campus for Moms – program dla Mam

Program skierowany jest do mam z Krakowa i okolic, które zdecydowane są założyć własną firmę i stworzyć dla siebie miejsce pracy. W trakcie 9 spotkań odbywających się w siedzibie GfE w Krakowie, uczestniczki programu poznają najważniejsze tajniki prowadzenia biznesu oraz otrzymają wsparcie ekspertów i mentorów.
 
Udział w programie jest bezpłatny.
 
Czym jest „Campus for Moms”?
 
Program wzorowany jest na programach prowadzonych w Tel Aviv’ie i Londynie i ma na celu pomoc kobietom na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, oraz mamom niepracującym w wystartowaniu własnego biznesu.
 
„Campus for Moms” to 9 spotkań, podczas których mamy zdobędą wiedzę niezbędną do prowadzenia biznesu i poznają praktyczne narzędzia, ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu: od umiejętności prezentacji, planowania działań, poprzez wykorzystanie narzędzi Google, aż do sposobów finansowania i kwestii prawnych prowadzenia działalności.
 
Na zakończenie programu, każda z mam będzie miała możliwość zaprezentowania swojego pomysłu i skonsultowania go z ekspertami i mentorami!

Kto może wziąć udział w programie?
 
Nasz program skierowany jest do mam przebywających na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, a także mam obecnie niepracujących ale – i co najważniejsze – chcących założyć własną firmę, w bardzo niedługim czasie.
 
Co zrobić aby wziąć udział w programie?
 
Aby wziąć udział w programie, prosimy wypełnić formularz odpowiadając na wszystkie wskazane pytania. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedynie 10-12 mam, które wezmą udział w programie. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca. O tym, która z mam weźmie udział w Programie poinformujemy mailowo lub telefonicznie do 19 marca 2014.
 
Wszelkie informacje o programie można znaleźć na stronie: https://sites.google.com/site/gek4moms/ a także portalu www.mamopracuj.pl/campus-for-moms-mamo-zaloz-z-nami-swoja-firme.
 
Kontakt
 
Informacji na temat programu udzielamy pod adresem: [email protected] oraz [email protected]. Organizatorzy: Google for Entrepreneurs Kraków oraz Redakcja portalu Mamo Pracuj.