KRAKÓW – Dzieciomania – bezpłatne spotkania dla rodziców

Uczestnicy spotkań pogłębiają wiedzę oraz nabywają nowych umiejętności w ciągu 3 godzin bezpłatnych warsztatów. W każdym mieście zapraszani są inni goście oraz inne firmy.

„Dzieciomania” odbywa się w małych grupach (do 50 osób), po to, aby poziom przekazywanej wiedzy był jak najlepszy. Na warsztaty rodzice zabierają dzieci, które świetnie się bawią w profesjonalnie przygotowanym dla nich kąciku zabaw. Najmłodsi uczestnicy znajdują się pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o to, aby rodzice mogli skoncentrować się na warsztatach dotyczących bezpieczeństwa, pielęgnacji czy żywienia maluchów.

W specjalnie przygotowanym kąciku dla mamy z dzieckiem można przewinąć lub nakarmić dziecko. Uzupełnieniem spotkań są firmy, które prezentują ciekawe produkty i usługi dla „dzieciomaniaków”. Wśród uczestników losowane są także atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów Wydarzenia.

Podczas warsztatów radosne uśmiechy dzieci przeplatają się z profesjonalnymi zajęciami, a wszystko we wspaniałej, rodzinnej atmosferze 🙂

Chcesz wziąć udział w „Dzieciomanii”, poznać ciekawych ludzi i spędzić czas w miłej atmosferze? Zapisz się już dziś!

Najbliższe spotkanie:

Termin: Najbliższa Dzieciomania już 30 czerwca
Godz. 12:00 – 15:00
Miejsce: Hotel Campanile, ul. Św. Tomasza 34, Kraków
Kontakt: (konieczna rezerwacja)
Koszt: spotkania są bezpłatne

niezawodna_niania_logodosrodka