KRAKÓW – VII edycja akcji Miejsce Przyjazne Maluchom 2012

Z informacji organizatorów:

W ramach akcji szukamy miejsc, które są przyjazne i komfortowe dla rodziców i ich dzieci. W tym roku  wychodzimy poza granice Krakowa, by sprawdzić, czy małopolskie miejscowości mogą być przyjazne dzieciom. Będziemy zachęcać rodziców do podróżowania i pokazywać, że przyjazne miejsca są na całym świecie. Dzieci mają naturalny pęd do poznawania nowego, nieodpartą ciekawość wszystkiego co ich otacza – chcą po prostu poznać świat. A bezkresna miłość do mamy łączy wszystkie dzieci na całym świecie.
– mówi Karina Grygierek, pomysłodawczyni akcji, dyrektor PR Inspiration.

Nasi wyjątkowi goście, Anna i Krzysztof  Kobusowie – twórcy portalu www.malypodroznik.pl – podzielą się  z nami swoim bogatym doświadczeniem ze wspólnych podróży z dziećmi – dodaje Karina Grygierek.

Rok 2012 został ogłoszony Rokiem Janusza Korczaka i w związku z tym będziemy prowadzić cykliczne warsztaty promujące idee i myśli Korczaka, które są uniwersalne i ponadczasowe. Spotkania te będą odbywać się raz w tygodniu, przez cały okres trwania kampanii w wybranych miejscach, które posiadają certyfikat naszej akcji.

Szczegółowe informacje o akcji na stronach:
www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl
www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom