ŁÓDŹ – 5tek pełen emocji – jak je okiełznać?

 
Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Lubi odkrywać i poznawać nieznane? Jeśli tak, zabierz je w niezwykłą podróż do świata dziecięcych emocji.
 
Warsztaty, które prowadzimy – to przede wszystkim wspaniała przygoda dla Twojego dziecka, a dla nas spełnienie pasji i bezcenne doświadczenie. Jako profesjonaliści, dbamy o atmosferę pełną zrozumienia, cierpliwości i wsparcia, dzięki temu Twoje dziecko poczuje się z nami „jak w domu”. Zadbamy o jego poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a poprzez zabawę nauczymy, czym jest emocja, w jakich sytuacjach ją czujemy i w jaki sposób możemy sobie z nią poradzić. Bo nawet ogromną złość jesteśmy w stanie oswoić i zabrać na smyczy na spacer.
 
Co zyskują uczestnicy?
Twoje dziecko pozna swój własny świat emocji – będzie potrafiło je nazwać i o nich opowiadać. Zdobędzie wiedzę na temat własnych emocji, dowie się czym jest mądra asertywność i jak ważna jest umiejętność stawiania granic. Będzie potrafiło oswoić swoje lęki, dzięki czemu poczuje się bezpieczniej i pewniej w otaczającym go świecie.
 
Termin i miejsce spotkania:
16 października 2015r, godz.: 16:30-18:00
Ośrodek ”3 Piętra”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, Łódź, 
Sala: Kot Piotrek, III piętro

Jak się zapisać?
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14 października 2015r, za pomocą formularza dostępnego tutaj
 
#    #