LUBLIN – My Mamy – Hulamy! Zajęcia z hula hop dla mam


Masz już hula hop, które podpiera ścianę i zbiera kurz? Czas na wiosenną przygodę! Zapraszamy Mamy, solo i z Dziećmi, na warsztaty hoop dance, które poprowadzi mistrzyni – Katarzyna Sierżant.

Hoop dance to wspaniałe ćwiczenie, nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Jest to kreatywna forma ruchu, ogólnorozwojowa, uwzględniająca wszystkie mięśnie ciała. Pozwala ona na zachowanie młodzieńczej sylwetki i młodzieńczego nastawienia do życia. Jest radosnym fitnessem. Godzina hulania spala tyle samo kalorii, co godzina spędzona w siłowni.

W ramach Cyklu „My Mamy” zapraszamy na 1,5 godzinny warsztat, podczas którego nauczymy się podstaw hulaszczego trybu życia!Zapewniamy hula hopy dla Mam i Dzieci.
Koszt uczestnictwa – 5 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt:  [email protected] / tel. 81 466 59 15

O prowadzącej:

Kasia hula już od 2009 roku. Swoją przygodę z hula hoop rozpoczęła w Australii. Ukończyła właśnie trening nauczycielski hoop dance z Deanne Love i jest dyplomowanym instruktorem Hooplovers. Jest założycielką ruchu Lublin Hula. Jej marzeniem jest zarażenie miłością do ruchu i tańca z kółkiem jak największej ilości osób, bez względu na wiek! Hulać można w każdym wieku i o każdej porze!

O Cyklu:

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, bierzemy udział w warsztatach, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.

My Mamy – Hulamy!
15.05.2014, godz. 17.30
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
ul. Judyma 2a, Lublin