MAŁA NIESZAWKA – Maratonik Zumba Kids i Zumba Master Class


Maratonik Zumba Kids

OGÓLNOPOLSKI CHARYTATYWNY DZIECIĘCY MARATONIK ZUMBA KIDS


DATA: 8 października 2014 r. (środa)
 
MIEJSCE:
Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Małej Nieszawce k/Torunia ul. Toruńska 64
 
START 16:30
 
UCZESTNICY:
Dzieci w wieku 4 – 12 lat
 
DAROWIZNA:
Wstępem na imprezę będzie przekazywać artykuły szkole w formie darowizny na sumę ok. 5 – 10 pln na rzecz Domu Dziecka „MŁODY LAS” z Torunia.
 
INSTRUKTORZY:
Izabela Kin Zumba®Education Specialist
a także Maciej Remiszewski charyzmatyczny instruktor, choreograf, animator. Twórca REMMIC ART UNIVERSITY, a także trener Mistrzów Świata w Tańcu Nowoczesnym.
 
 
REZERWACJA MIEJSC:
Sekretariat Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawce, ul. Toruńska 64, nr
tel: 56 678 10 68 [email protected] oraz [email protected] w temacie MARATONIK ZUMBA KIDS
 
Kilka słów o Zumba®Kids
Zumba®Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba®Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumba®Kids dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci (Zumba®Kids) pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Dzięki Zumba®Kids, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness.
 
Zumba Master Class

ZUMBA MASTER CLASS Izabela Kin i Trzech Muszkieterów

 
Zapraszamy na wyjątkowy Master Class z Izabela Kin Zumba® Education Specialist oraz z Trzema Muszkieterami: Maciej Remiszewski Olsztyn Tomek Florja Toruń Paweł Milhausen Bydgoszcz
 
Jedyne wyjątkowe wydarzenie, na którym oprócz wspaniałej i wyjątkowej Królowej Polskiej Zumba®Fitness Izabeli Kin wystąpią wyśmienici i nieziemsko przystojni Trzej Muszkieterowie. Będzie niesamowita i pikantna atmosfera. Nie zastanawiaj się i ruszaj z nami do mega zabawy!!!
 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!!
 
MIEJSCE:
Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawce, ul. Toruńska 64
 
DATA:
8.10.2014 (środa)
 
START:
godz: 19:00 (Drzwi otwarte od godz: 18:40)
 
BILETY:
40 zł – wpłata do 26.09.2014
45 zł – wpłata do 7.10.2014
50 zł – wpłata przy drzwiach 8.10.2014
 
PRZELEW:
REMMIC ART UNIVERSITY
Maciej Remiszewski
ul. Dywizjonu 303 4/35
10 – 088 Olsztyn
NR KONTA: 90 1090 2835 0000 0001 1948 9127 (w tytule przelewu proszę zamieścić imiona i nazwiska uczestników z dopiskiem MASTER CLASS)
 
INFO:
REMMIC ART UNIVERSITY
 
REZERWACJA MIEJSC:
Przelew na konto jest jednoznaczny ze 100% rezerwacją miejsca: [email protected] (w temacie MASTER CLASS) tel: 609 501 983 (telefonicznie lub sms’em z dopiskiem MASTER CLASS) Po dokonaniu wpłaty potwierdzenia przelewów prosimy kierować drogą mailową na adres:
 
Organizator – Remmic Art University Maciej Remiszewski – nie zwraca kosztów niewykorzystanych wejściówek. W przypadkach losowych koszty wejściówki będą zwracane. W takich przypadkach należy kontaktować się z biurem Remmic Art University Maciej Remiszewski pod nr tel 609 441 991. 
 
Organizator może zmienić program imprezy z przyczyn niezależnych od niego. Dotyczy zmiany godzin, miejsca imprezy lub prezenterów.