Mamo Pracuj. Bezpłatny e-book dla wszystkich mam pt. „Mama w e-biznesie.

E-book jest podsumowaniem akcji „Mama w e-biznesie”, która od września była prowadzona na portalu Mamo Pracuj www.mamopracuj.pl.

Mamy coraz chętniej decydują się na założenie e- biznesu, gdyż taka forma prowadzenia własnej działalności pozwala im lepiej godzić życie rodzinne i prowadzenie firmy. Jak same twierdzą, taka forma daje im zadowolenie, większą pewność siebie i niezależność. Ale przede wszystkim możliwość elastycznego czasu pracy, a co za tym idzie więcej czasu dla dziecka i rodziny.

Z taką myślą, wspólnie z firmą home.pl rozpoczęliśmy we wrześniu 2013 r. akcję dla mam: „Mama w e-biznesie”.

W ciągu dwóch miesięcy naszej akcji zaprezentowaliśmy na łamach portalu www.mamopracuj.pl osiem artykułów, o tym jak uruchomić i rozwinąć swój własny e-sklep. Wszystkie te artykuły łącznie stanowią świetny poradnik, jak krok po kroku, otworzyć sklep, rozwinąć swój biznes i zapewnić ruch, który jest niezbędny, aby sklep zaczął zarabiać. Osobny tekst poświęcony jest prowadzeniu sklepu na Facebooku, a także zdobywaniu i utrzymywaniu klientów.

Aby ułatwić i usprawnić mamom pracę nad własnym e-sklepem, zdecydowaliśmy się zebrać wszystkie teksty w jedną publikację. I oto ona! Oddajemy w ręce wszystkich mam praktyczny przewodnik zakładania własnego e-sklepu, który poprowadzi i pomoże stawiać pierwsze kroki we własnym e-biznesie.
Dodatkowo, e-book, zawiera zupełnie nowy tekst, wcześniej niepublikowany na portalu www.mamopracuj.pl, pt.„Co warto wiedzieć o Google+?”.

Zapraszamy do lektury!

E-book można bezpłatnie pobrać pod adresem:

http://www.mamopracuj.pl/mikolajkowy-prezent-dla-was-ebook-mama-w-e-biznesie