Modna mama przy Wigilijnym stole – materiał promocyjny

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że chce ona poświęcać swojemu maleństwu całą swoją uwagę i dać mu to, co najlepsze. Dlatego wiele matek decyduje się na karmienie piersią, mimo że wiąże się ono z pewnymi niedogodnościami. Nie zawsze bowiem może nakarmić naszą pociechę w zaciszu domu. Zdarza się, że kobieta zmuszona jest wykonywać tę czynność w miejscu publicznym. Ubrania, które nosi powinny być zatem przystosowane do jej nowego trybu życia, a jednocześnie podkreślać jej kobiecość.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, z myślą o wszystkich matkach, marka Ziabaqlu wprowadziła do swojej oferty linię ubrań przystosowaną do karmienia piersią, zaprojektowaną przez Natalię Orłow-Ostrowską. Bluzki o kobiecych fasonach pozwalają pozwalają na komfortowe i dyskretne nakarmienie niemowlęcia w każdej sytuacji. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie było potrzeby odkrywać obie piersi. Wystarczy opiąć jedną z dwóch części, w zależności od tego, z której strony mama chce nakarmić dziecko. Dodatkowym atutem jest dolne zmarszczenie przodu, co pomaga ukryć niedoskonałości figury poporodowej. Ponadto modne kroje oraz twarzowe kolory sprawiają, że każda kobieta może poczuć się pięknie.

Modna, szczęśliwa mama to kobieta, która nie poprzestaje jednak na jednej praktycznej bluzce. Dlatego w nowej kolekcji Ziabaqlu można znaleźć także T-shirty, tuniki i sukienki. Wszystkie modele bez wyjątku zapewniają możliwość wygodnego i szybkiego karmienia piersią, bez konieczności krępującego odsłaniania biustu. Dzięki nim każda mama może w dyskretny i swobodny sposób nakarmić swoją pociechę w każdym, niezbędnym momencie, bez narażania się na nieprzyjemności i bez wzbudzania kontrowersji.

Pamiętając o tym, że mamy w okresie przedświątecznym mają w szczególności dużo obowiązków i mało wolnego czasu, linia ubrań Ziabaqlu dostępna jest nie tylko w sklepie Fraszki Igraszki, znajdującym się na warszawskim Powiślu, przy ul. Radnej 12, ale również w sklepie internetowym www.ziabaqlu.com przed świętami każda mam zdąży z zakupem wymarzonej kreacji!

(opracowano na podstawie materiałów promocyjnych K.Z.)