NOWOŚĆ – Codzienniczek, nowa forma dialogu między rodzicem a przedszkolem

Codzienniczek to forma dialogu między opiekunem w przedszkolu czy żłobku a rodzicem. Został zaprojektowany tak, by maksymalnie uprościć przekazywanie podstawowych, codziennych informacji – a jednocześnie umożliwić przeprowadzenie rozmowy.

Codzienniczek jest nieocenioną pomocą w sprawach organizacyjnych. Nadchodzące wydarzenia można zapisywać w nim jak w kalendarzu,a wszelkie instrukcje, zmiany czy uwagi uzupełniać na bieżąco.

Informacje przekazane przez opiekuna pozwalają rodzicowi przewidzieć potrzeby i nastrój malucha przez resztę dnia. Dzięki temu można lepiej zaplanować popołudnie i wieczór – dziecka i swoje.

Codzienniczek podsuwa tematy do codziennych rozmów z dzieckiem. Takie rozmowy nie tylko tworzą ciągłość między dwiema przestrzeniami życia malucha: domem i żłobkiem/przedszkolem – ale także budują poczucie, że rodzic i opiekun w pełni uczestniczą w jego codzienności, nawet jeśli fizycznie nie ma ich obok.

Forma Codzienniczka jest przyjazna dzieciom, a weekendowe rymowanki i ilustracje to nie tylko zabawa, ale także doskonała pomoc w tłumaczeniu maluchowi ważnych dziecięcych spraw.

Po wypełnieniu Codzienniczek staje się niepowtarzalnym pamiętnikiem malucha – zapisem małych, a przecież jakże ważnych dla niego wydarzeń.

Codzienniczek pojawi się w pierwszych przedszkolach i żłobkach już od września. Żeby go zamówić wystarczy wejść na stronę www.codzienniczek.pl i złożyć zamówienie. Albo napisać bezpośrednio do jednej z autorek:

Mamy nadzieję, że już niedługo każdy maluch będzie miał Codzienniczek!