POZNAŃ – Bezpieczne wakacje z maluszkiem


Hasłem spotkania będzie: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości.

Środowe spotkanie będzie dotyczyło ważnych kwestii, związanych z tak radosnym okresem, jakim są wakacje. Jednak podczas wakacji na maluszki może czyhać wiele niebezpieczeństw. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomóc dziecku w sytuacji zagrażającej życiu, jak udzielić pierwszej pomocy, czy koniecznie trzeba przewozić dzieci w fotelikach i jak bezpiecznie korzystać z kąpieli słonecznych.

W II edycji projektu Poznań jest jednym z sześciu miast, do których zawitają spotkania Wybieram Macierzyństwo. Oprócz Poznania będzie to również Zielona Góra, Konin, Łódź, Toruń i Warszawa.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów projektu. Będzie można wygrać m. in. bieliznę marki Carriwell, zestaw kosmetyków Skarb Matki, piękne bajki wydawnictwa Zakamarki, kosmetyki ufundowane przez firmę Dr Irena Eris, hipoalergiczne kosmetyki marki Biały Jeleń oraz upominki od głównego partnera projektu – HiPP Polska.

Termin: 22.05
Godz. 17.00
Miejsce: Hotel System, ul.Lechicka 101
Kontakt: http://wybierammacierzynstwo.pl/warsztaty/poznan
Koszt: wstęp wolny