POZNAŃ – Cafe Bebe – Zabawne wakacje

Z informacji organizatorów:

Zabawne Wakacje Maluszków

Dla najmłodszych dzieci (8m-1,5roczku) oraz ich opiekunów przygotowaliśmy ofertę zajęć wakacyjnych, które odbędą się w lipcu i sierpniu we wtorki i czwartki.

Każde spotkanie to ok 45min radosnej zabawy  w grupie rówieśników, czyli  świetna okazja, by rozwijać kompetencje społeczne najmłodszych.

Proponujemy naszym milusińskim:

– zajęcia muzyczne, podczas których nauczymy się wielu piosenek, wierszyków, rytmiczanek, zagramy na oryginalnych instrumentach. Będziemy rozwijać swoją wyobraźnię, wrażliwość i poczucie estetyki.

– zajęcia ruchowe, dzięki którym usprawnimy motorykę całego ciała oraz będziemy stymulować koordynację wzrokowo-ruchową. Pomogą nam w tym przeróżne rekwizyty, takie jak chusta animacyjna, woreczki z grochem, kolorowe chusteczki, piłeczki sensoryczne i wiele innych.

– zabawy integracyjne, które są podstawową formą kształcenia u dzieci umiejętności współdziałania w grupie, a także odgrywają niezwykle ważną rolę w odkrywaniu przez nie swoich mocnych stron i poczucia własnej wartości.

Warsztaty poprowadzi mgr Adelina Skrzypczyńska.  

Koszt zajęć : 18zł (za spotkanie w karnecie miesięcznym), 23zł –jednorazowe spotkania

Rejestracja: www.cafebebe.pl , tel 504 699 981

Terminy: WTOREK godz. 11:00     CZWARTEK godz. 16:00

Zabawne Wakacje Przedszkolaków

Dla przyszłych i obecnych przedszkolaków (wiek ok 2-3,5lat) przygotowaliśmy ofertę zajęć wakacyjnych, które odbędą się w lipcu i sierpniu we wtorki i czwartki.

Każde spotkanie to ok 1h radośnie spędzonego czasu w grupie rówieśników, czyli świetna okazja, by rozwijać kompetencje społeczne najmłodszych.

Proponujemy naszym milusińskim :

– zajęcia muzyczne, podczas których nauczymy się wielu piosenek, zagramy na ciekawych instrumentach, będziemy rozwijać swoją wyobraźnię i wrażliwość

– zajęcia ruchowe, które pomogą usprawnić motorykę, poprawić koordynację wzrokowo-ruchową, poczuć się dobrze w swoim ciele i odkryć swoje mocne strony

– zajęcia plastyczne, podczas których dzieci poznają niecodzienne sposoby na rozwijanie swoich talentów manualnych

– zabawa dowolna oraz zabawy integracyjne w grupie, czyli świetna okazja do nawiązywania pozytywnych relacji z rówieśnikami i nauka współpracy z innymi .

Warsztaty poprowadzi mgr Adelina Skrzypczyńska.

Koszt zajęć:  20zł (za spotkanie w karnecie miesięcznym), 25zł –jednorazowe spotkania.

Rejestracja: www.cafebebe.pl tel 504 699 981

Terminy: WTOREK godz. 12:00    CZWARTEK godz. 17:00

Kontakt: www.cafebebe.pl [email protected]