POZNAŃ – Projekcja filmu „Uwolnić poród”

Z informacji organizatorów:

1.12.2012 r. w sobotę o godz. 16 w Kawiarni Gazeta Cafe przy ul. 27 Grudnia 3 w Poznaniu zapraszamy na projekcję filmu pt.: ”Uwolnić poród” w reżyserii Toni Harman, połączoną z dyskusja i wymianą refleksji. Spotkanie jest bezpłatne ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: . W tytule maila prosimy wpisać tytuł filmu.

Moderatorem spotkania będzie doula Marianna Szymarek, a zaproszonymi Gośćmi panie Iwona Marczak i Dorota Postaremczak – położne ze szpitala przy ul. Polnej, które jako jedne z nielicznych w Poznaniu przyjmują także porody w domu.

Zapraszamy na nasz seans wszystkie osoby zainteresowane tematyką porodu – zarówno profesjonalistów jak i rodziców (obecnych i przyszłych). Przyjdźcie, podzielcie się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Zapraszamy także osoby z dziećmi. Na dzieci od 0 do 2 lat czekać będzie kącik zabaw na terenie Kawiarni Gazeta Cafe – z wykładziną, zabawkami, stolikiem, krzesełkami, przyborami do rysowania, przewijakiem i nocniczkami (podczas spotkania Dzieci przebywają tylko i wyłącznie pod opieką swoich opiekunów)

Starsze Dzieci (pow. 2 lat) zapraszamy do położonej kilka metrów dalej Kawiarni Gauganek przy ul. 3 Maja 49c, w której będą mogli Państwo zostawić dzieci pod opieką animatorek – koszt to 8zł/godzina. UWAGA – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Gauganku, prosimy o mailowe zapisywanie dzieci pod adresem: .

Starsze (jak i młodsze dziecko) może również zostać w Gauganku pod opieką drugiego rodzica lub opiekuna.

DO ZOBACZENIA!

Termin: 1.12.2012
Godz. 16.00
Miejsce: Kawiarnia Gazeta Cafe, ul. 27-go grudnia 3, Poznań
Kontakt: www.gaja-szkolarodzenia.pl
Koszt: Wstęp na projekcję bezpłatny