POZNAŃ – szkolenie dla pedagogów – „Tracąc głos – tracisz narzędzie pracy”

Głos jest podstawowym i najważniejszym narzędziem w pracy pedagoga, z którego często nie potrafimy prawidłowo korzystać. Regularne i długotrwałe używanie mowy może doprowadzić do jego nadwyrężenia, zniszczenia, a nawet utraty! Umiejętne obchodzenie się ze swoim głosem może  silnie wpłynąć na podniesienie jakości Twoich zajęć z podopiecznymi i uniknięcie wspomnianych konsekwencji. Głos ma niesamowite możliwości, o czym niewielu z nas pamięta. Dzięki niemu możemy przykuć uwagę ucznia, załagodzić konflikty, uzewnętrznić emocje, czy przekonać do czegoś. Dowiedz się, jak świadomie i efektywnie korzystać z możliwości jakie daje Twój głos!


Spotkanie „Tracąc głos – tracisz narzędzie pracy”, poprawadzi Rafał Sekulak – absolwent wokalistyki na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Gdańskiej Akademii Muzycznej. Muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Obok samego śpiewania jego największą pasją jest nauczanie, którym zajmuje się m.in w Studiu Aktorskim STA w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia emisji głosu i piosenki aktorskiej. Rafał Sekulak jest również pianistą i kompozytorem; laureatem wielu prestiżowych festiwali m.in Euro Pop Festival Zenica – Bośnia i Hercegowina 2006 roku, czy Aprila Pilieni Ryga – Łotwa 2007 roku. Brał udział w programach rozrywkowych takich jak: „Szansa na suksces”, „Bitwa na głosy”, aktualnie jest uczestnikiem programu „The Voice of Poland”.

7 listopada 2013 r.
godz. 18.00 – 21.00

Miejsce: Poznań, ul. Grunwaldzka 22 (byłe kino Olimpia)
Koszt: 45 zł (spotkanie bezpłatne dla niezarejestrowanych uczestników EduKlub oraz zniżka dla zarejestrowanych klubowiczów). 

Więcej informacji i rejestracja http://magroup.pl/?course=eduklub-5