POZNAŃ – Sztuka, rzemiosło i muzyka. Kreatywne Anglojęzyczne warsztaty dla dzieci (5-10 lat) w Poznaniu w Starym Browarze.

 
Celem artystycznego cyklu jest przybliżenie dzieciom języka angielskiego poprzez kreatywne formy zabawy z muzyką i sztuką.  W programie przewidziano takie atrakcje jak muzyczna podróż po Wielkiej Brytanii oraz spektakularne otwarcie galerii sztuki. Wszelkie materiały plastyczne zapewniają organizatorzy. Artystyczne spotkania będą odbywać się w dwóch wersjach tematycznych: „Sztuka & Rzemiosło” oraz „Piosenki & muzyka”.
 
Po zakończeniu zajęć każde dziecko otrzyma certyfikat odbycia warsztatów w British Council oraz karty do domowych ćwiczeń z nowo poznanym słownictwem. Obecność rodziców podczas warsztatu jest obowiązkowa; będą oni mogli zaczerpnąć informacji na temat wsparcia edukacji językowej swoich dzieci oraz kursów angielskiego od British Council w Poznaniu.
 
Terminy:

7 lipca 2014
21 lipca 2014
4 sierpnia 2014
18 sierpnia 2014
 
Miejsce:

Warsztaty będą odbywać się w Parku przy kompleksie Starego Browaru w Poznaniu, natomiast w razie niepogody – w Słodowni, która na ten czas będzie zarezerwowana wyłącznie dla uczestników warsztatów i ich rodziców.
 
Rejestracja: udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (każda grupa będzie składać się maksymalnie z 16 osób). Aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na warsztat, należy wypełnić formularz rejestracyjny British Council dostępny w Punktach Informacyjnych w Starym Browarze (Pasaż, Atrium).
 
Informacje o wydarzeniu na stronie:
www.britishcouncil.pl/wydarzenia/sztuka-i-rzemioslo-anglojezyczne-warsztaty-dla-dzieci