POZNAŃ – Warsztaty dla rodziców w Cafe Bebe

Zdarza się że jesteś zmęczona/ zmęczony? Bywa, że czujesz niepokój i  przygnębienie? Nie radzisz sobie z emocjami własnymi i innych? Potrafisz zdenerwować się z błahego powodu? Przychodzą Ci do głowy myśli by uciec z domu na koniec świata?aJesteś wykończona/wykończony obowiązkami domowymi?

Pokonaj trudności, ułatw sobie życie! Przyjdź na warsztat!

– Warsztaty odpowiedzą na pytania, czym jest stres, depresja i jak sobie z nimi radzić

– Warsztaty dadzą Ci wsparcie byś wiedział/wiedziała, co zrobić, aby zmęczenie nie odbijało się na Twoim dziecku

– Pozwolą poznać techniki relaksacji

– Nauczą Cię organizować sobie czas, tak aby codzienne obowiązki nie stały się przyczyną powstawania negatywnych emocji i przykrą rutyną

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców.

Prowadząca: mgr Paulina Wieczerzak – Psycholog, absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia, zakończonej Testem 101  (European Association For Transactional Analysis, International Transactional Analysis Association). Ukończyła Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin (KP08/2010) organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Posiada uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w obszarze edukacji. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców; młodzieży i dzieci dotyczące min.: skutecznych metod oddziaływań wychowawczych; umiejętności interpersonalnych; asertywnego sposobu komunikowania się; technik radzenia sobie z napięciem i stresem; przezwyciężania nieśmiałości; pracy z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową i zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi i wiele innych.  

Termin warsztatów:
I spotkanie 1.02.2013 ( piątek) godz. 17.30 – 19.30
II spotkanie 8.02. 2013 ( piątek) godz. 17.30 – 19.30
Miejsce: ul. Strzelecka 20/2 Poznań
Kontakt: www.cafebebe.pl 504 699 981
Koszt: 99 zł/os  – Cena 2 spotkań  (w sumie 4h), 149zł/ Rodzice-para  Cena 2 spotkań (w sumie 4h)