POZNAŃ – Work-Life Balance – jak zachować równowagę w życiu, pracy, rodzinie? – Warsztaty rodzinne

Z informacji organizatorów:

Jak zachować balans w życiu, pracy i rodzinie? W jaki sposób znaleźć kompromis, między rozwojem fizycznym a emocjonalnym? Gdzie wyznaczać granicę pomiędzy życiem osobistym a społecznym? Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w najbliższy weekend w Concordia Design.

W części dla mam porozmawiamy o tym, jak radzić sobie z dualizmami w naszym życiu, aby w pełnej harmonii funkcjonować w pracy, w społeczeństwie i w rodzinie, i przede wszystkim- aby nie robić nic „kosztem czegoś”. W aspekcie równowagi rodziców, dzieci będą wprowadzone w temat, poprzez kreatywne animacje na elementach rzeczywistości życia dziecka. W zabawach, dzieci spotkają się z aspektami pracy grupowej, pomocy drugiej osobie, inicjatywy. Pojawią się: praca z muzyka, odgłosami życia codziennego, oraz mocno złożone animacje, poruszające wiele sfer równoległych do głównego wątku zabawy- współpracy.

Następnie, we wspólnej zabawie, dowiemy się, jak przetwarzać rzeczywistość domową w grę. Przy pomocy etiud aktorskich i animacji, budować będziemy obrazy dnia w akcji.

Każda sesja składać się będzie z trzech części:

WARSZTATY ŁĄCZONE- DLA MAM I DLA DZIECI – Integrują rodzinę i pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

WARSZTATY DLA RODZICÓW – Dają rodzicom czas na „oddech” i spojrzenie w głąb siebie, aby jeszcze lepiej poznać swój potencjał rodzicielski i rozumieć swoje reakcje.

WARSZTATY DLA DZIECI – Są przede wszystkim świetną zabawą z animatorami i specjalistami.

Prowadzenie:
Anna Zimowska – socjolog, specjalista pedagogiki, aktor amatorskiej grupy teatralnej działającej przy Teatrze Polskim w Poznaniu, członek międzynarodowej organizacji Toastmasters, sternik morski. Swoje pasje z powodzeniem wykorzystuje w pracy – Od 2000 roku projektuje i realizuje warsztaty oraz zajęcia rozwojowe dla dzieci i rodziców, oparte o  animację zabawy. Wykorzystuje, między innymi, akcesoria i zasady z jachtów morskich do aranżowania zabaw.

Agnieszka Marlińska – psycholog, trener, coach. Ukończyła min.: Uniwersytet Łódzki (psychologia), Akademię Leona Koźmińskiego (coaching – w trakcje akredytacji ICF). Od 2005 roku prowadzi własną firmę. Od zawsze w podróży rozwoju zawodowego. W jej trakcie spotyka szczególnych ludzi, różnorodne podejścia i  poglądy. Odkrywa mądrość w zakątkach świata i nieograniczonej przestrzeni umysłu.

Wiek dzieci: 2-3 lata

Termin: 29.09.2012 sobota
Godz: 10:00-13:00  (2 godziny mamy i dzieci osobno, 3 godzina wspólnie)
Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań, sala nr 5 i 6
Kontakt: www.concordiadesign.pl
Koszt:  99 zł (dziecko+rodzic za sesję)