POZNAŃ – Zamotany Gauganek

Zaproszone są całe rodziny, również ze starszymi dziećmi. Na miejscu jest do dyspozycji sala zabaw dla dzieci z opiekunem oraz otwarta kawiarnia z pyszną kawą, domowym ciastem i sokami dla dzieci.

Przed i po zajęciach, swoje stacjonarne stanowisko z chustami będzie miał sklep internetowy matrioszka.eu. Będzie tu można obejrzeć, dotknąć i w końcu kupić chusty firm Didymos, Girasol, Hoppediz, Nati i Storchenwiege zobaczyć nosidła ergonomiczne firm Manduca i Tuli oraz skorzystać z fachowej pomocy i atrakcyjnego rabatu przy wyborze zarówno pierwszej, jak i kolejnej chusty do noszenia dzieci. Poza chustami do noszenia dzieci w sklepie matrioszka.eu można nabyć nosidła ergonomiczne, akcesoria dziecięce (miękkie paputki, getry), piękne zabawki Djeco, książki o rodzicielstwie bliskości wydawnictwa Mamania i oczywiście oryginalne matrioszki.

Koszt uczestnictwa w warsztatach chustowych:
50 zł dla jednej osoby, 80 zł dla pary

Ilość osób w grupach warsztatowych i wykładowych ograniczona. Obowiązują zapisy. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe uiszczenie opłaty za zajęcia. Warunkiem odbycia się warsztatu chustowego jest zgłoszenie się min. 5 osób. Na warsztatach chustowych zapewniamy chusty oraz lalki do ćwiczeń.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie e-mailem pod adresem: W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa z formularzem zgłoszeniowym i numerem konta, na które należy uiścić opłatę za zajęcia.

Poza tym organizatorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania także telefonicznie,  pod numerami telefonów: 694 750 395 oraz 603 708 748.

Więcej o warsztatach:
MAŁE GAUGANKI
, godz. 10-12:30 – warsztat przeznaczony dla rodziców dzieci do około 4 miesiąca życia, rozpoczynających przygodę z chustami. Nauczą się podstawowych wiązań z chusty długiej przeznaczonych dla najmniejszych dzieci i poznają podstawową wiedzę o tym jak nosić zdrowo i bezpiecznie.

ŚREDNIE GAUGANKI, godz. 14-16:30
– warsztat dla rodziców dzieci od 5 do 10 miesiąca życia. Nauczą wiązań z chusty długiej wygodnych przy starszych dzieciach, również na plecach i biodrze.

Więcej o prowadzących:
Dagmara Barańska-Morzy
– Mama 2 córeczek, 6-letniej Agatki i 2,5 letniej Marty, którą bardzo wciągnął chustowy świat. Jest członkinią-założycielką stowarzyszenia „Poznań w chuście” oraz doradcą noszenia drezdeńskiej Szkoły Doradców Noszenia ClauWi®, oprócz tego współtworzyła i rozwija sklep internetowy Matrioszka.eu, który oferuje chusty do noszenia i nie tylko. Nie potrafi usiedzieć na miejscu, z nadmiaru energii i dobrej woli gospodarzy powstało Ciuchowisko, czyli akcja wymiany ciuchów w Gauganku. Najlepiej się bawi spędzając aktywnie czas podczas dalekich i bliskich podróży.

Anna Furmaniuk – Spełniona żona Leszka oraz mama 4-letniej Zosi i 2-letniej Zuzi, próbująca zachować równowagę między pielęgnowaniem domowego ogniska a niesieniem kaganka „chustowej” oświaty pod poznańskie strzechy 🙂 Jest członkiem-założycielem stowarzyszenia „Poznań w chuście” oraz doradcą noszenia drezdeńskiej Szkoły Doradców Noszenia ClauWi® po kursie zaawansowanym. Czuje, że żyje, gdy może coś tworzyć, organizować i koordynować 🙂 Odpoczywa przy dobrej lekturze lub filmie.

Miejsce:
Gauganek
ul. 3 Maja 49 c, Poznań

Godziny otwarcia:
Poniędziałek od 9.00-15.00
Wtorek do piątku od 9.00-19.00
Sobota-niedziela od 12.00-19.00

Email:
www: www.gauganek.pl

Telefony kontaktowe:
+48 601 068  188