Projekt Aktywna mama w 3 sektorze

Po raz pierwszy w Polsce rusza cykl szkoleń dla mam, które chcą założyć i prowadzić własną organizację pozarządową. Rekrutacja trwa tylko do 30 listopada. Liczba miejsc ograniczona.
 
Szukamy mam, które lubią działać i inicjować zmiany wokół siebie. Osoby, które zgłoszą się do projektu „AKTYWNA MAMA W 3 SEKTORZE“ wezmą udział w cyklu szkoleń, coachingu i konferencji. To unikalna szansa na zdobycie wiedzy, inspiracji i nowych kontaktów.
 
Stworzyłyśmy ten projekt dla mam, które tak jak my są aktywne i lubią robić coś dla innych– mówi Małgorzata Błaszczyk, prezes Fundacji Razem Przez Macierzyństwo – Mamy wreszcie poznają alternatywę do pracy na etacie lub własnej firmy – dodaje.
 
Same wiemy, jak czasem trudno jest być mamą i zrobić coś dla siebie. Zorganizowałyśmy kącik z zabawkami, żeby można było zabrać ze sobą dziecko, gdy nie mamy z kim go zostawić – podkreśla Marta Waszczuk, prezes Fundacji Be Proactive –  Cieszymy się, że mamy będą mogły się rozwijać i nie płacić za to z własnej kieszeni.
 
Z uwagi na duże zainteresowanie zachęcamy do szybkiego przesłania formularza zgłoszeniowego (do pobrania ze strony www.mamy3sektor.pl) na adres . Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.
 
Więcej informacji udziela:

Izabela Siwik, koordynator projektu
tel. 795 434 002,
 
Projekt „AKTYWNA MAMA W 3 SEKTORZE“ jest finansowany w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Grantu Blokowego Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
 
Organizatorzy:
 
Fundacja Razem Przez Macierzyństwo
Fundacja Be Proactive