Spotkanie z Pawłem Zawitkowskim i Agnieszką Stein w ramach Akademii RodziceMalucha.pl

Kolki, nocne pobudki, biegunki i ząbkowanie masz już za sobą. Twoje dziecko ma już ponad roczek i stawia przed Tobą kolejne wyzwania. Czy twoje dziecko zaczęło już może odwiedzać wszystkie niedostępne zakątki domu, marudzi przy posiłku lub też uwielbia zabawki rówieśników? Jeśli tak, to musisz wziąć udział w najbliższej konferencji z cyklu Akademia RodziceMalucha.pl.

Akademia RodziceMalucha.pl to projekt skierowany do rodziców dzieci wieku 1-3 roku życia. W ramach Akademii organizowane są bezpłatne cykliczne konferencje w różnych miastach Polski, których celem jest wsparcie rodziców małych dzieci w procesie rozwoju i wychowania. Główną ideą Akademii RodziceMalucha.pl jest wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy rodzicami i ekspertami. Akademia RodziceMalucha.pl jest poszerzeniem działalności Akademii MamaPyta.pl, która kieruje swoje działania do kobiet w ciąży i młodych mam.

Podczas poznańskiego spotkania poruszane będą tematy dotyczące m.in. wspierania rozwoju psychoruchowego dziecka, sygnałów ostrzegawczych w rozwoju psychoruchowym, kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, wody w diecie małych dzieci, stomatologii dziecięcej, logopedii.  Poznańskie spotkanie rozpoczyna ogólnopolski cykl 14 konferencji Akademii RodziceMalucha.pl. Jednym z ekspertów podczas najbliższego spotkania będzie fizjoterapeuta, autor książek z serii „Mamo, tato, co Ty na to” Paweł Zawitkowski, znany rodzicom między innymi z cyklu poradniczego prezentowanego na antenie telewizji TVN –  mówi założycielka Akademii RodziceMalucha.pl Małgorzata Burda-Orłowska. Obok Pawła Zawitkowskiego gościem Akademii RodziceMalucha.pl będzie Agnieszka Stein, psycholog dziecięca wspierająca rodziców w rozumieniu dzieci oraz budowaniu z nimi satysfakcjonujących relacji, autorka pierwszej polskiej książki o rodzicielstwie bliskości „Dziecko z bliska”.

Akademia RodziceMalucha.pl odbędzie się 20 września w Słodowni +2 w Starym Browarze (ul. Półwiejska 42) w godz. 17-21. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest rejestracja na stronie www.rodzicemalucha.pl

Zarejestruj się i dołącz do uczestników poznańskiej konferencji Akademii RodziceMalucha.pl

Patronat nad spotkaniem sprawuje czasopismo Bliżej Przedszkola, czasopismo Dobra Mama, mamazone.pl, parenting.pl, blizejprzedszkola.pl. Partnerem cyklu spotkań jest Żywiec Zdrój.

TERMINY KOLEJNYCH SPOTKAŃ w 2013 roku:

Warszawa – 10 października 2013
Gdańsk – 14 listopada 2013
Wrocław – 12 grudnia 2013