TORUŃ – Dzieciństwo kadrem malowane – wystawa prac fotografujących Mam

Wystawa jest zwieńczeniem nauki w Akademii Fotografii Dziecięcej. Grupa ponad 80 słuchaczek z Polski i zagranicy przez ponad pół roku pracowała nad zagadnieniami z zakresu fotografii. Wszystkie zdjęcia łączy jeden motyw – dziecko i niezapomniane momenty jego dzieciństwa. Fotografie prezentowane na wystawie zaskakują nie tylko różnorodnością technik i stylów, ale  również wyjątkowym podejściem do tematu.

 – Te prace to prawdziwe fotograficzne perełki, których pozazdrościłby nie jeden profesjonalista w tym fachu. I nie chodzi tylko o technikę ich wykonania – zaznacza organizatorka  wystawy  Monika Ralcewicz-Ciaiolo.  – Fotografie pokazują dzieci takimi,  jakimi widzą je własne matki. To kadry subiektywne, pełne ciepła i pozytywnych emocji i dlatego są takie prawdziwe.

Wernisaż jest wydarzeniem otwartym, na który organizatorzy zapraszają wszystkich, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Na spotkaniu będzie można nie tylko podziwiać wspaniale fotografie przedstawiające dzieci w wyjątkowych i pięknych portretach, zdjęciach reportażowych, artystycznych i kreatywnych ujęciach,  ale także porozmawiać z autorkami zdjęć oraz instruktorami Akademii Fotografii Dziecięcej.

Zdjęcia z wystawy „Dzieciństwo kadrem malowane”będzie można zobaczyć już 22 lutego  (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu.

Uroczyste otwarcie o godzinie 15:00. Od dnia 25 lutego do dnia 1 kwietnia 2014 r. wystawa będzie dostępna w Kreatywnej Kamienicy w Toruniu, przy ul. Browarnej 4