TORUŃ – kolejne spotkanie z cyklu Wolna Sobota

O tym, jak czasem ciężko zachować godność i pozostać sobą w macierzyństwie/tacierzyństwie, jak poradzić sobie z niedoskonałością własną i potomków, będzie można porozmawiać na specjalnych warsztatach z coachem, zatytułowanych, jakże inaczej, jak „Czasami nie lubię swojego dziecka”.

Dla Mam i Ojców, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak robić dzieciakom fajne zdjęcia, na których nie będą tylko rozmazaną smugą, organizujemy warsztaty „Smaki dzieciństwa – fotografia dziecięca bez kreacji”. Wszystkie Mamy i Tatusiów, którzy lubią sobie pogadać, zapraszamy na zwyczajową dyskusję z udziałem zaproszonych gości – tym razem pod hasłem „Słodko-gorzko, czyli o macierzyństwie bez retuszu”. Na deser, jak zwykle – film w Kinie Centrum, czyli pokaz uroczej melodramatycznej komedii „Para na życie” Sama Mendesa.

Wszyscy Rodzice zasługują na Wolną Sobotę!

Program:

15.30 – 17.00: warsztat z coachem Lisko MacMillan „ Nie lubię swojego dziecka”. Uwaga!Obowiązują zapisy na adres: [email protected] z krótkim (2 zdania) uzasadnieniem, skąd chęć wzięcia udziału w warsztacie.

Wstęp wolny!

 15.30 – 17.00: warsztat fotograficzny „Smaki dzieciństwa. Fotografia dziecięca bez kreacji” z profesjonalną fotografka dziecięcą Moniką Ciaiolo, założycielka Studio Tutto.

Uwaga – obowiązują zapisy na adres [email protected]; uczestnicy mają przynieść swoje aparaty oraz 2 zdjęcia swojego dziecka.

Wstęp wolny!

 16.00 – 17.00: darmowe oprowadzanie po wystawie „Epidemic” – zapisy na [email protected], zbiórka przy recepcji

Wstęp wolny!

 17.00-19.00: dyskusja z zaproszonymi gośćmi, czyli z Elżbietą Jabłońską – artystką współczesną, autorką słynnego projektu „Supermatka”, Patrycją Dołowy z Fundacji MaMa – artystką, działaczką i naukowcem oraz Małgorzatą Musiał – doradczynią noszenia, mentorką grup SAFE, realizatorką Szkoły dla rodziców i matką Trojga.

Wstęp wolny!

 19.00-21.00 : pokaz filmu „Para na życie”, znakomitej, czułej komedii Sama Mendesa, opowiadającej o parze 30-latków oczekujących swojego pierwszego dziecka; w poszukiwaniu miejsca, w który chcieliby osiąść na stałe, bohaterowie przemierzają Stany, konfrontując się z przeróżnymi wizjami rodzicielstwa. Ciepło, zabawnie i refleksyjnie. Polecamy!

bilet 5 zł

 Zapraszamy na WOLNĄ SOBOTĘ!